Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rosszul kezelem a szituációt?

Figyelt kérdés

barátom alkalmi dohányos, régen rendszeresen cigizett most van h hetekig nem, csak akkor szokott ha alkoholt iszik és jól esik neki mellé. Ez engem kicsit bánt mert nem szeretem a cigit. Megkértem, h ha cigizett szóljon. Nem tudom miért de jól esne ha beszámolna róla ezzel azt érezném h nem titkolja előlem és megbízhatok benne. Kb 3. fordul elő h én kérdezek rá h és cigiztél? Majd mondja h igen. De miért nem képes elmondani anélkül h én szedném ki belőle? Engem az egészben csak ez bánt h megígéri mindig h szólni fog de nem szól sose. Nekem biztonságot jelentene ha elmondaná mert akkor nem aggódnék h a hátam mögött visszaszokik.

Na jó így leírva egy hisztis zsarnoknak tűnök...nem tudom miért ilyen fontos nekem h szóljon, de akkor is bánt h megígéri és mégsem szól. Nekem elég lenne ha egyszer magától mondaná és onnantól nem nyaggatnám ezzel de így folyton azt érzem h gyanakodnom kell

szerintetek miért nem képes elmondani? H viselkedjek?


2013. máj. 11. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A cigiről való leszokás nagyon hosszadalmas és nehéz folyamat, nagyon könnyű visszaszokni, és ebben nem segít, ha még te is piszkálod ezzel. Ha a hátad mögött visszaszokik, akkor már szólhatsz érte, de hogy mindig beszámoljon arról, mikor egy-egy szálat elszívott.. kicsit olyan, mintha túlságosan kontrollálni akarnád
2013. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már évek óta leszokott. Tényleg csak akkor cigizik ha söröznek a haverjaival vagy hasonlók.
2013. máj. 11. 22:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Mutasd meg a kérdést neki így, ahogy van. Ebben mindent leírtál őszintén, hogy magad sem érted, miért fontos ez neked, de fontos. Ezzel benne is nyomatékosul, hogy neked ez a "mumusod".


Azt azért jól sejted, hogy ez kicsit... hát fura, de mondom: mutasd meg neki, elolvassa, ha megérteni nem is fogja, de mostmár eszébe fog jutni, hogy elmondja. De semmiképpen se nyaggasd vele, ne tartsd pórázon.

2013. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

azt érzem h ha egyszer az életben elmondaná magától már nem érdekelne a téma...nem zavar ha heti egy szálat elszív ha a haverijaival van. az bánt h úgy érzem megpróbálja elsumákolni.

Nem tudom neki megmutatni a kérdést, mert nem tud magyarul :D ma megkérdeztem h miért olyan nehéz elmondani nekem? Azt mondta nem tudja..

2013. máj. 11. 22:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen normális dolog beszámoltatni vagy önkéntes bevallásra kényszeríteni,nem a mamája vagy és ő sem csecsemő.Ez biztos,hogy nem fogja segíteni a leszokãst.
2013. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem akar ennél jobban leszokni
2013. máj. 11. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább gondolkozz el azon,hogy miėrt van szüksėged arra,hogy ilyen szinten kontrolláld a viselkedését a párodnak.
2013. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ennél jobban nem akar leszokni,miėrt fontos,hogy elmondja?
2013. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szívesen elgondolkodom rajta, adhatsz tippeket, komolyan nyitott vagyok a szemléletem megváltoztatására de egyedül csak a "saját farkamat kergetem" kell a külső kritika
2013. máj. 11. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért akarod irányítani minden téren? Mi lenne ha hagynál neki szabadságot is? Egy kissé hárpiának tűnsz.
2013. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!