Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit utáltok az exbarátnőtöknen szakítás után?

Figyelt kérdés
olyanra gondolom pl mint hazugságokat terjeszt rólad, féltékennyé akar tenni másokkal stb
2013. máj. 12. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

HÁt,csak olyan van,hogy mindenért engem okol...Közben meg mindent megtettem,hogy jó legyen,amíg tartott.

De nem útálom,csak tudom,hogy nem igaz,és hogy buta,hogy ezt hiszi.

2013. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

á, néha az igazságot utálják benne.

pl. jól megcsalták az exbarátnőt, aki aztán tálal az újnak, mire számíthat ;)

és amikor hiába tagadja a pasi és keni rá az exre hogy rosszindulatú, még az a csaj erősíti meg, akivel csalta

na, az ilyet pl. utálják :D

2013. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas ha hazugságokat terjeszt, velem is megtette az exem, de már nem érdekel :) Féltékennyé is próbált tenni, valamennyire sikerült is neki, de a hazugságai után teljesen kiábrándultam belőle :)
2013. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik exem próbált féltékennyé tenni, aztán mikor nem jött be, a képembe vágta, hogy mekkora egy szemét állat vagyok. Nem utálom miatta, inkább kiábrándultam belőle, de azért jó belegondolni, hogy így felhúztam a saját hülyesége által.
2013. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hülyeségeket terjeszt
2013. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig a nők szakítanak velem, szóval semmi érdekük nem fűződik hozzá. Nem utálok rajtuk semmit, jöhet a következő, ők meg menjenek amerre látnak ha annyira nemjó nekik velem
2013. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!