Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-Lányok! Vannak köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok! Vannak köztetek olyanok, akik az életük minden terén meg tudnak felelni? (tanulás, szórakozás, család, párkapcsolat)

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor hogyan csináljátok? Hogyan tudjátok jól beosztani az időtöket, hogy mindenre jusson? 17/L
2013. máj. 12. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod akkor tökéletesnek kéne lenni,de a földön nincs belőle egy se,.
2013. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen ehetnék.
2013. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs...
2013. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én próbálok mindehol megfelelni és nagyrészt sikerül. De ez olyan áldozatokkal jár,hogy a barátaimmal nem nagyon találkozom ,itthon rohangálok mint egy mérgezett egér,sokszor korán kelek tanulni és amikor mindenki elégedett velem ( nagyjából) akkor én nem vagyok elégedett magammal tehát ezt nem nagyon lehet megoldani :D Én minden este beosztom a napom időre minden elintézni valómat és próbálom tartani magam hozzájuk :)
2013. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!