Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan pofoztam fel az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan pofoztam fel az ex barátnőmet?

Figyelt kérdés
2 éve jártunk, azóta vártunk a szexszel, mivel ő nem akarja elsietni, szűzen akar házasodni.most kiderült, hogy 2 hónapja megcsalt
2013. máj. 13. 08:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Kérdés persze az is, hogy a két év alatt te megcsaltad-e vagy sem. Ennyi időt egy pasi ritkán szokott kibírni csak rárántással... Ettől függetlenül szemét dolog volt tőle! Valószínűleg nem pofoznám föl (habár abszolút megérdemelné), de úgy vágnám ki mint macskát sz.arni, és elzavarnám a csókához akivel megcsalt...
2013. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdmelete.Eég aljas húzás volt,szerintem még egy birka türlemű embernek is kinyílt volna a bicska a kezébe egy ilyen húzásra.Gondoljunk bele te 2 évig vártál mert nem volt hajlandó lefeküdni veled,de kitudja lehet már nem 2 hónapja kuratta magát hanem lehet már 1 évvel ezelött is,te meg abba a tudtaba éltél hogy még szűz.Arról nem is beszélve hogy találhattál volna mást magadnak és jókat szexelhetté volna a vagy lenne egy normális barátnőd.Magyrul időpocsékolás volt és jól át is b@sztak cserébe.Szóval megérdemelte azt a ku.rva nagy sallert.
2013. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Nem jogos a pofon, lelki sebért lelki seb járna. De megértem, hogy hirtelen nem tudtad máshogy kiadni a haragod.

Azért ne ez váljon a feszültséged levezetésének eszközévé, mert elfajulhatnak a dolgok.

2013. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
77%

alapszabály, hogy ilyen vallásos emberrel fölösleges kezdeni, csak az idődet pocsékolja

másrészt én elég nagyot kevertem volna le neki, most nem írom le mekkorát mert kimoderálnak

20f

2013. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
kb. olyasmit, hogy felborítsa a székeket és beboruljon az asztal alá
2013. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 ivilicious ***** válasza:
még két pofont is megérdemelne
2013. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
az h asja a szüzet közbe meg kefél mással... én is megcsaltam a pasimat de nem így reagált mivel szeret.
2013. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Nőt soha nem ütünk. Aki megteszi az gyáva féreg. Akármilyen okból. Ennyi, megérdemelted, hogy ez történt, ez a cselekedeted teljesen jellemez téged...
2013. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
nőként világéletemben azt vallottam, hogy nincs az az ok, amiért egy nőt megüthet egy férfi. hát ennél a kérdésnél rájöttem, hogy mégis van. jól tetted, megérdemelte.
2013. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Nő létemre én sem gondoltam volna, hogy van az az ok, hogy azt mondjam, megérdemelte. Elgondolkodtam rajta, de azt hiszem tényleg van. És látszik, hogy megbántad, különben nem tetted volna fel a kérdést. Ugye nem bocsátottad meg neki?
2013. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!