Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan pofoztam fel az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan pofoztam fel az ex barátnőmet?

Figyelt kérdés
2 éve jártunk, azóta vártunk a szexszel, mivel ő nem akarja elsietni, szűzen akar házasodni.most kiderült, hogy 2 hónapja megcsalt
2013. máj. 13. 08:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Igen, mert az ilyenekre, mint ez a csaj (igen, egy ringyó) nem kell figyelmet fordítani, ennyi....csak hagyja ott és kész, az jobban fájna neki, ha nem figyelnek rá


De az, hogy ez a kretén, még büszke is arra, hogy nőkkel verekszik, hát az eszem megáll.....gerinctelen féreg

2013. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
kaptam két hét gondolkodási időt, addig nem beszélünk, nem tudom meg tudom e bocsájtani, majd írok, köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 13. 17:26
 33/35 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg mi lett....a csaj érdekében, remélem nem lesztek újra együtt (plusz persze te is jobbat érdemelsz...de akkorsem verünk nőket..)
2013. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
60%
én azt csinálnám ha fiú lennék hogy megdugnám aztán kidobnám :D
2013. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
60%
Azt tenned a legjobban ha megdugnad es kidobnad, nem erdemel mast. Lehet hogy van akinek ez patkany dolog, de egy patkannyal igy kell banni. Lassuk be ezek utan olyan tuske van benned hogy ertelmetlen kapcsolatrol beszelni, en legalabbis nem tudnak tukorbe nezni ha egy olyan valaki mellett elnek akinel az eticsiganak tobb gerince van.
2013. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!