Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyivel fognak javulni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel fognak javulni az esélyeim,40 millió Ft örökséggel hogy barátnőt találjak?

Figyelt kérdés
Elég csúnya duci vagyok, 28 éves vagyok, de eddig nem találtam barátnőt. Most örököltem 40 millió ft-ot (ingatlanból), ezáltal javulnak az esélyeim, hogy barátnőt szerezzek
2013. máj. 13. 15:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ribit feltétlenül, de arra számíts, hogy amint elverte a 40 milkádat lelép.

Normális nő meg nem erre hajt. Inkább vegyél magadnak kondibérletet meg bérelj fel egy személyi edzőt. Garantálom, hogy egy éven belül lesz barátnőd!

2013. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

5000000000000000(...)00000000000000000000000%!


Sőt még ennek többszöröst is veheted.


Instant nyerntél.

2013. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%

#11


Akkor meg a testére fognak hajtani :D Az mitől jobb?


Olyan csaj meg nemigen van akit más érdekel. Esetleg még egy bránernövelésre is befizethet.

2013. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is annyi, hogy én mikor örököltem kicsivel fiatalabb voltam, de minden más ugyanaz. A legnagyobb szabály, hogy senki se tudja meg mennyi pénzed van. Az én tapasztalataim szerint az értelmes nőknél( akivel mondjuk lehet hosszabb távra tervezni is) inkább hátrány, mert azt hiszik valami elkényeztetett srác vagy aki csak a vagyonával valaki. Akiket hozzám vágott a sors, hiába néztek ki jól, állandóan ajándékokat követeltek (eleinte csak elvétve mondtak ezt azt, utána szinte követeltek) és persze lerázni is alig lehetett őket. Neked ilyen kell? Ha van egy kis pénzügyi affinitásod akkor fektesd be valamilyen értékpapírba és kb. azt dolgozhatsz amit akarsz, mert a kamattal jól ki lehet egészíteni a havi jövedelmet. Járj el edzőterembe, és még hosszú évekig élvezni is tudod majd a vagyont.
2013. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha 28 évesen nem tudott összeszedni a nőt, akkor miért ne használhatná a pénzét erre a célra?

Meg az is vicces, hogy az rendben van, ha valakit a külseje miatt szeretnek (amiről ugye nem tehet). Nos, a kérdező - amennyiben igaz a story - szarul járt a külsővel, de jól a pénzzel. Nem látok különbséget.

2013. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11%
Bébi pont az esetem vagy :) 20/l
2013. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%

Ne megy nagy szám. Ennyiért vehetsz egy vidéki nagycsládos házat, esetleg vehetsz egy tuning Porschét, és kész. Már el is van költve.

Igazából a nőknek egzisztencia kell, ez a pénz még befektetéshez, biztos befektetéshez sem éppen elég a mai világban. Nekik az kell,hogy havonta olyan fél, egymilliót hazatermelj stabilan ,állandóan. Már emlyik ugye a pénzre megy, hisz itt ez a téma.

2013. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

kezdj el testépíteni, tele vagy zsével, vehetsz csirkét, fehérjét, mindent,

body.builder.hu olvasgass

2013. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%

"Nekik az kell,hogy havonta olyan fél, egymilliót hazatermelj stabilan ,állandóan"


Gondolkodjunk már reálisan... ha az átlag magyar nő ezt elvárná, akkor rohadt gyorsan kihalnánk. Az átlag jövedelem 150e forint, just saying.

2013. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Aki keményen megdolgozik a pénzéért az tud keresni. Feltéve, hogy fiatalabb korában sem volt lusta megdolgozni a jó eredményekért az iskolában.
2013. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!