Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyivel fognak javulni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel fognak javulni az esélyeim,40 millió Ft örökséggel hogy barátnőt találjak?

Figyelt kérdés
Elég csúnya duci vagyok, 28 éves vagyok, de eddig nem találtam barátnőt. Most örököltem 40 millió ft-ot (ingatlanból), ezáltal javulnak az esélyeim, hogy barátnőt szerezzek
2013. máj. 13. 15:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azért még mindig az esetem vagy bébi :D
2013. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

idézném a férjemet: barátnőt kevésbé, pénzéhes k.vát annál többet fogsz találni.


teljesen egyetértek vele.


27/N

2013. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy csórón sokkal kevesebb az esély, mint gazdagon ez is alaptétel.
2013. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!