Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy albán férfi belenéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy albán férfi belenéz egy nő szemébe és azt mondja hogy szereti az azt jelenti hogy az a nő számára az egyetlen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 21:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
inkább ne kezdj ki albánokkal
2013. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Azt jelenti, hogy felszabdal és kebabot süt a combodból.
2013. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy nem. Mint bármely más férfinál.
2013. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Fontos,hogy milyen napon mondja ezt? Mert ha vasárnap,akkor te vagy a főfelesége,a többi 6 neked lesz alárendelve...
2013. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a dolgot.Mostanság sokan tűnnek el.Nem kell még egy szalagcím az újságokba.
2013. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem szabdal fel es stb.nala figyelmesebb ferfival még nem talalkoztam es tudom hogy jo ember de felek is valahol.mas kultura mas vilag, es felek hogy bele szerettem.nehez nekem.egy helyen dolgozunk.ő nem beszel magyarul de mindent megtesz hogy konnyebb legyen a munkam.azt mondja a tobbi lannyal nem olyan mhnt velem.es a lanyok is ezt mondjak de neha ketelkedem
2013. máj. 13. 21:50
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem, náluk az azt jelenti, hogy kellene a veséd, a májad meg még egy pár szerved amit el tud adni.
2013. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hat en eleg sok alban sracot ismerek es oket se lehet megitelni csak a szarmazasuk alapjan. Van koztuk is aki komolyan gondolja amit mond es van aki csak azert mondja h megfektethessen. Nekem is alban baratom van lassan egy eve es en meg eletemben nem talalkoztam ilyen sraccal. Tenyleg mas kultura stb de annyit mondok ha egy ilyen pasit sikerul megfognod, elerned h beled szeressen akk onnantol a tenyeten fog hordozni. Ertem is a baratom barmit megtetnne, osszeveszett a csaladjaval is miattam mert nem tetszett nekik h egy magyar lanyt valasztott. De tenyleg komolyan gondolja velem mar eskuvorol meg gyerekekrol beszelgetunk :)
2013. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
azt hiszem értem hogy miről beszélsz...köztünk még nem történt semmi..csak a kezem fogta meg,meg megsimogatta az arcomat,de mindent megtesz hogy a kedvemben járjon.egy munkahelyen dolgozunk de mindenben segit amiben csak tud.aggódik ha nem eszem,amit csinál magának abból mindig megkínál.megkérdezi hogy fáradt vagyok-e,ha úgy látja hogy igen,akkor csinál nekem kávét.mindent észre vesz rajtam.ha szomorú vagyok,ha fáradt vagyok...megmutatta facebookon a családját...soha nem találkoztam még ilyen férfival.más észre se venné rajtam ha baj van de neki elég annyi hogy rám néz.és ismerjük egymást 2 hete...de nem telik el nap vagy perc hogy ne várnám minden kis porcikámmal hogy lássam.nem tudom hogy mi lenne a helyes egy ilyen helyzetben...nem beszél magyarul de mióta megismertem azt vettem észre hogy egyre több mindent mondd magyarul és ez nagyon jól esik
2013. máj. 14. 13:37
 10/32 A kérdező kommentje:
viszont 40éves és se gyereke se felesége...aminek egy részről én nagyon örülök másrészről viszont elgondolkoztat
2013. máj. 14. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!