Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy albán férfi belenéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy albán férfi belenéz egy nő szemébe és azt mondja hogy szereti az azt jelenti hogy az a nő számára az egyetlen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 21:40
1 2 3 4
 21/32 rekh ***** válasza:
Nem egy olyan albánt ismerek aki 2 malomba őrülte a vizet.Ha eggyütt maradtok és hazamegy,(Koszovóba)akarjál vele menni,ha elvisz akkor komolyan gondolja és tényleg nincs otthon senkije.Azt tudnod kell hogy az albán kultúrában onnantól kezdve hogy a szülői házba visz egy lányt az a feleségének számít,náluk a hivatalos házasságkötés nem számít,mivel ők azt nevezik esküvőnek (dasma)amikor elviszik a fiús házhoz a menysszonyt,ez különböző formaságok mellett történik.Albán lánnyal esküvő nélkül csask nagyon ritka esetben létesíthetnek kapcsolatot,mivel ott még mindig nagyon fontos a családnak a jóhíre,amin folt esik ha a lány esküvő -eljegyzés nélkül jár egy fiúval.Viszont ha a párodnak nincs tényleg senkije,nagyon jól jársz ha komolyra fordulnak a dolgok náluk nagyon ritka a válás,és a feleségüket szentként tisztelik,persze neked is be kell tartanod pár játékszabályt ami a magyaroknál nem gond,viszont náluk elképzelhetetlen,pl:más férfiakkal nem jópofizunk minden esetben meg kell tartan a három lépés távolságot és még sorolhatnám.Ha tudod a párod teljes nevét és a helyet ahonnan származik könnyen utána nézhetsz a Facebookon a legtöbben fent vannak ha nem is ők de a testvérük,rokonaik ,akiknek a képein sokan szerepelnek.
2013. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
fent van facebookon az ismerőseim között is.megmutatta a testvéreit facebookon.de túl sok minden nem derül ki a facebookról.minden esetre mindent átnéztem amit csak lehetett és sehol nem találtam semmit...annyit mondott még nekem hogy pár hónap múlva vissza kell mennie koszovóba de jön majd vissza kis idő múlva....minden esetre azt én is észre vettem hogy beszélgettem egy sráccal és eléggé csúnyán nézett rám...de mondjuk én is csúnyán tudok nézni ha ő nevetgél más lánnyal...
2013. máj. 31. 22:31
 23/32 rekh ***** válasza:
Augusztus elején van bajram az nekik olyan mint nekünk a karácsony,arra mindenki hazamegy biztosan ő is.
2013. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
valószinű...minden esetre már most nagyon hiányzik...mindent észre vesz rajtam....ha szomorú vagyok,ha fáradt,aggódik ha nem eszem...nem találkoztam még ilyen férfival...mindenből megkinál amit csak csinál magának...de tény hogy van hogy néha úgy rám tud szólni hogy meg se birok moccanni a meglepedtségtől..aztán 2 perc múlva már mosolyog...
2013. máj. 31. 22:39
 25/32 rekh ***** válasza:
100%
Nem könnyú az élet egy albán férfi mellett,de nem kell félni tőlük a tenyerén fog hordozni ha szeret.Azon meg szerintem ne gondolkodj túl sokat hogy van e felesége vagy nincs inkább örülj magatoknak!
2013. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
és az hogy a tenyerén hordoz miben nyilvánul meg?mert pl mi egy helyen dolgozunk de mindent meg csinál nekem.még azt is ami az én munkám lenne...megfogja a kezem.puszit dob,minden második szava hogy "Zemer ime" :) olyan kis édes :) csak nem tudom...boldog vagyok de ha lenne is neki felesége akkor az fájna inkább ha kiderülne hogy nem volt őszinte velem...de eddig minden jel arra mutat hogy nincs neki.bár ma beszélt egy nővel skypeon akiről azt mondta hogy a huga
2013. máj. 31. 22:57
 27/32 rekh ***** válasza:
Még annyit azért elmondanék hogy arra számíts hogy önmagadat ahogy telik az idő teljesen fel kell adnod.Szórakozni a barátnőkkel discoba menni,olyan nem létezik viszont ő oda megy ahová akar.Megszabják hogy kivel barátkozz a legjobb ha szintén albán feleséggel,mert róla tudják hogy kicsoda.Mindent megkapsz megtesz érted DE ez egy aranykalitka!Olyan nincs hogy te otthagyod,ha meg less gyereketek akkor plane!Az albán kultúrában válás esetén a férjhez kerül a gyerek minden esetben.Tudom hogy most szerelmes vagy de jól gondold meg mit csinálsz, mert egy albántól soha az életben nem fogsz tudni megszabadulni amíg ő nem akarja.
2013. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
kérdezték bent hogy szeretek e bulizni járni.mondtam hogy nem.szerencsére nem vagyok egy eljárogatós tipus...de tény hogy mindennek van jó és rossz oldala...nem tudom hogy mi lesz...de azt tudom hogy minden gondolatom körülötte forog...és nagyon rosszul tud esni ha jópofizik a kolleganőimmel...bár azt mondja hogy ő nem csinált semmit...mondjuk kérdezgettem igy finoman a kolleganőimet és ők is azt mondják hogy nincs semmi..lehet hogy ezt csak én fújom fel ennyire de én eléggé féltékeny tipus vagyok...
2013. máj. 31. 23:13
 29/32 rekh ***** válasza:

Ezt arra értettem hogy sokkal több figyelmet,gondoskodást,megadnak egy nőnek mint a magyarok.Náluk olyan nincs hogy elmentek mondjuk étterembe és nem ő hív meg mert az nekik szégyen.Lehetőségeikhez képest igyekeznek mindent megadni a nőnek akit szeretnek.Náluk a nők általában nem dolgoznak mert az ő felfogásuk szerint a férfinak el kell tartania a családját.Ne felejsd el hogy ők muzulmánok,ha nem is bigott módon,de azok, és a kultúrájuknak egy része

az iszlámon alapszik.Őnáluk ez a régimódi családmodell működik.

2013. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
azzal a fajta családmodellel nekem nincs problémám...sőt...de azokon a kereteken belül amikben vagyunk azt kell hogy mondjam hogy mindent megtesz értem/nekem...3x annyi munkát csinál meg csak hogy nekem ne kelljen megcsinálni azt ami egyébként a munkámhoz tartozna...értem még soha senki nem tett meg ennyi mindent...csak az zavar egy picit hogy ő csaj albánul beszél én meg csak most tanulom az albánt igy egy picit nyelvi nehézségekbe ütközünk de én minden tőlem telhetőt megteszek hogy minnél hamarabb megtanuljam...bár a koszovói albán nem épp könnyű
2013. máj. 31. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!