Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy albán férfi belenéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy albán férfi belenéz egy nő szemébe és azt mondja hogy szereti az azt jelenti hogy az a nő számára az egyetlen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 21:40
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
ma megvolt az első csók :)
2013. máj. 15. 13:29
 12/32 anonim ***** válasza:
41%

Csak nehogy kirakjanak egy tejesdobozra , hogy eltűnt.

Remélem jó vége lesz, de ahogy mondtad Te is, más a kultúra, azt ki tudja, hogy mi lesz.Persze tudom, hogy itthon nincsen már egy férfi sem. :-)

2013. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
én elsősorban a mentalitásra és a kultúrára gondoltam.emberileg nem lehet eldönteni hogy ki milyen simán csak a származásáról.magyarok között is vannak gyilkosok és rablók úgy mint rendes emberek is
2013. máj. 15. 21:10
 14/32 anonim ***** válasza:
Csak vicceltem, ha Neked jó , akkor hajrá.
2013. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Jó nagyon.csak az zavar picit hogy alig tudunk beszelni mert en megcsak most tanulom a nyelvet :(
2013. máj. 15. 22:05
 16/32 anonim ***** válasza:
Albánul? Pedig nem egy világnyelv.
2013. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Hát nem :( elég kevés anyag van róla a neten is :((
2013. máj. 16. 20:48
 18/32 rekh ***** válasza:
100%
8 éve van albán férjem koszovói.2 gyermekünk van,többször jártam koszovóban,beszélek albánul.Boldog házasságban élek mégis azt gondolom az elmúlt évek magam és ismerőseim tapasztalata alapján nem szabad albánnal kezdeni.A szerelmednek biztosan van felesége koszovóban őket nagyon korán megnősítik,Anyukával lakik amíg a férje külföldön dolgozik.Persze hogí egyből házasságról beszélnek szügség van rá a papír miatt.Náluk figyelmesebb,gondoskodóbb férfi nem létezik,egy darabig.MINDEGYik albán lányt akar feleségül venni,akármit is mondanak neked.A családja szent és soha senki kedvéért nem fog szembeállni velük.Mindezek ellenére sokkal figyelmesebbek gondoskodóbbak mint a Magyar férfiak,ők még igazi férfiak!Azt tanácsolom legyél boldog vele,de ne gondold túl komolyan mert hatalmasat csalódhatsz!
2013. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
de ha neked is koszovói albán férjed van akkor valószinű te is egy vagy az 1000ből.és ha velem is ez a helyzet?egyébként meg ha olyan fontos nekik a család akkor valószinű nem hazudnának róla.ésalá irom hogy esetleg azt nem mondaná el hogy van felesége.de hogy még letagadja azt hogy lenne gyereke ezt már végképp nem hiszem.ha fontos neki a család és a gyerek(márpedig látom hogy hogy szereti a gyerekeket)akkor valószinű nem tagadná le hogy van neki.nekem márpedg ezt mondta hogy se felesége se gyereke nincsen.és az az igazság hogy tényleg sehol nem látom nyomát se feleségnek se gyekernek se telefonba se facebookon..sehol....
2013. máj. 30. 22:26
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közöm hozzá, de azért csak vigyázz.Az előző Nő is mondott valamit (tapasztalatból), meg Te is gondolsz valamit.Ez már mindjárt két különböző dolog. Néha azt mondják a szerelem elvakít, nem látunk tisztán. Mindenki vágyik a szeretetre, elfogadásra, elismerésre, pár jó szóra,

és, ha jön egy adandó alkalom, megragadják. Nem mindig sikerül, és ilyenekkel van tele ez az oldal is. A legjobbakat Neked! A Te döntésed. Lehet, hogy Neked jó lesz.

2013. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!