Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátnőtök folyton a macskája miatt hisztizne? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs semmi bajom az állatokkal, de ez megváltozik, ha bejönnek a házba. Itt nálunk bent vannak, de elfogadtam, mégha tényleg utálom is. Tudom hogy ő ígynőtt fel, máshogy nem is tudna élni, sokat veszekedtünk ez miatt, meg még veszekszünk is. Az a baj, hogy néha már úgy érzem, a macska irányít mindent. És nem az van, hogy megkedvelném, hanem mégjobban megutálom, mert úgy látom hogy ha nyávog egyet akkor mindent megkap, meg veszekszünk is miatta, egy állat miatt. Úgy vagyok beállítva, mintha macskagyűlölő lennék, mondjuk már tényleg kezdek az lenni. Ha már erősebben fogom meg, nem babusgatva veszem le a konyhapultról, kb. állatkínzó vagyok. Most pl. a barátnőm nincs itthon pár hétig, és vemhes az egyik. Én meg azt mondtam, hogy a hétvégén most hazamegyek a szüleimhez. Hát kb. le lett szedve a fejem, hogy megígértem hogy vigyázok rá, és rendesen összevesztünk, mikor eszembe sem volt az a rühes dög. Egyszerűen már nagyon irritál ez a helyzet, és őt is idegesíti, hogy mindig ez a téma. Ha nem róla lenne szó, hanem egy ismeretlen emberről, akihez semmilyen kapcsolat nem fűz, kiröhögném és otthagynám, hogy ilyen hülye, állatfanatikus. És mindez egy macska miatt. Hihetetlen.


Sokszor megbeszéltük már ezt egyébként. Hogy én finomabban bánok velük, illetve majd a közös házunkban nem jöhetnek be a konyhába és a hálószobába. De folyton előjön a téma. Most pl. ő hozta fel a semmiből, és kihozta, hogy én gyűlölöm, verjem csak szét. Máskor meg én hozom fel, mert pl. a napokban egyszer összehányta, egyszer meg összefosta a nappalit, és eléggé kiborultam, mivel alapból utálom ha egy állat a házban van, ez meg a csúcs, hogy összebarmolja az egész házat.



2013. máj. 15. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
De én nem pontoztalak le. Mindenki más. Ennyi.
2013. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
45%

Mi a túró bajotok van a válaszommal??

Mert a macskával alszom??

A fene sem ért benneteket!


31.voltam.

2013. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagyok barnabőrű!


31.

2013. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kitöröltek egy provokatív választ (macska rugdosós), és a tiéd került a "helyére", nem Rád értette azt a megjegyzést.
2013. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodtam, köszi! Nem követtem a fejleményeket, csak most néztem bele, reggel óta!
2013. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
30%
Mi sem egyszerűbb...Vegyél kutyát! :D Az helyre hozza a cicust
2013. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
35%
Aki szerint tanulnom kell a higiéniáról: a macskám kizárólag benti macska, be van oltva, nehogy elkapjon valami betegséget, amit én hozok fel, nem alszik velem egy ágyban, a székemen alszik, teljesen tiszta és egészséges állat, szóval teljesen higiénikus, de azért köszi a javaslatod. :)
2013. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
28%

Járványügyi szakon tanuló!


Az a baj a mai világban, hogy annyira félnek az emberek minden apró, sz*rtól, nehogy elkapják, hogy lassan védőmaszkba járnak.

Érdekes mód, amikor én gyerek voltam (most vagyok 29) nem szaladgáltak utánam kéztörlővel anyámék, nehogy elkapjak valamit. Kint játszottam az udvaron, a homokot ettem, amibe lehet előtte pisilt bele egy macska (fújj, de gusztustalan, igaz?), nem mostam mindig kezet.Együtt játszottam a kutyákkal, macskákkal, s mégsem voltam beteg.Most sem vagyok!


Ma meg mi van? Fingik egyet a gyerek az anyja meg már szalad vele az ügyelte, hogy mi a baja? Allergiások minden fa*mra, lassan már a napfényre is, mert ha hozzáér a pici kezével a buszon az ablakhoz, a mami törli le a kezét.

Nem itt kezdődik a higiénia!

2013. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
62%
Tévhitben élsz, ha azt hiszed, hogy a macskádat minden ellen beoltották. Az ugyanis képtelenség. És vannak olyanok is, amelyek ellen beoltani sem lehet, hiszen a természetes mikroflórájának része (de ettől még emberben betegséget okoz). Ebből látszik, hogy semmit nem konyítasz hozzá, de mindegy.
2013. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
49%
48# Természetesen nem erre gondoltam, ez a másik véglet. Persze hogy nem kell a gyereket burokban nevelni. Ugyanakkor -és először is ezt hangsúlyoztam- az állatokat nem kell velünk egy ágyban altatni, megengedni, hogy az asztalra ugráljanak és a kajánkba beleegyenek, meg a wc-ből igyanak és nem kell puszilgatni sem őket. És igenis kezet kell mosni állatozás után, főleg, ha utána eszünk. Ennyi. Én erre gondoltam, emiatt pontoztak le, pedig azt gondolom, hogy ez a higiénia alapvető része. De ha valakinek az a jó, hogy a kutyájával meg a macskájával smárol, akkor lelke rajta. Majd szedi a féregirtót, ha viszket a feneke...
2013. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!