Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátnőtök folyton a macskája miatt hisztizne? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs semmi bajom az állatokkal, de ez megváltozik, ha bejönnek a házba. Itt nálunk bent vannak, de elfogadtam, mégha tényleg utálom is. Tudom hogy ő ígynőtt fel, máshogy nem is tudna élni, sokat veszekedtünk ez miatt, meg még veszekszünk is. Az a baj, hogy néha már úgy érzem, a macska irányít mindent. És nem az van, hogy megkedvelném, hanem mégjobban megutálom, mert úgy látom hogy ha nyávog egyet akkor mindent megkap, meg veszekszünk is miatta, egy állat miatt. Úgy vagyok beállítva, mintha macskagyűlölő lennék, mondjuk már tényleg kezdek az lenni. Ha már erősebben fogom meg, nem babusgatva veszem le a konyhapultról, kb. állatkínzó vagyok. Most pl. a barátnőm nincs itthon pár hétig, és vemhes az egyik. Én meg azt mondtam, hogy a hétvégén most hazamegyek a szüleimhez. Hát kb. le lett szedve a fejem, hogy megígértem hogy vigyázok rá, és rendesen összevesztünk, mikor eszembe sem volt az a rühes dög. Egyszerűen már nagyon irritál ez a helyzet, és őt is idegesíti, hogy mindig ez a téma. Ha nem róla lenne szó, hanem egy ismeretlen emberről, akihez semmilyen kapcsolat nem fűz, kiröhögném és otthagynám, hogy ilyen hülye, állatfanatikus. És mindez egy macska miatt. Hihetetlen.


Sokszor megbeszéltük már ezt egyébként. Hogy én finomabban bánok velük, illetve majd a közös házunkban nem jöhetnek be a konyhába és a hálószobába. De folyton előjön a téma. Most pl. ő hozta fel a semmiből, és kihozta, hogy én gyűlölöm, verjem csak szét. Máskor meg én hozom fel, mert pl. a napokban egyszer összehányta, egyszer meg összefosta a nappalit, és eléggé kiborultam, mivel alapból utálom ha egy állat a házban van, ez meg a csúcs, hogy összebarmolja az egész házat.



2013. máj. 15. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
83%

Én macskabarát vagyok, és eleve nem kezdenék olyan pasival, aki nem tolerálja őket az otthonomban.

De veled értek egyet, mert a ti kis kompromisszumotok csak tőled követel áldozatot, a barátnődtől nem. Bocs, de ebben a tekintetben papucsnak tűnsz :) A sarkadra kellene állnod. Ha valóban úgy gondolja, hogy emiatt mást kellene keresned, akkor jobb, ha hallgatsz rá.

2013. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
87%

Megértelek kérdező, hiszen aki nem imádja ennyire a macskát, az így áll a dolgokhoz. Pár hétig nincs itthon a barátnőd, tanítsd rendre a ciceket. Öntörvényűek, de nevelhetők! Konyhán nincs ajtó? Csukd be, nekik tiltott terület. Nálunk is. Ajtó hiányában: nevelés. Szerezz be egy virág öntöző, spriccelő műanyagot. Mindig legyen megtöltve vízzel. Konyhapult? 1 spriccelés minden alkalommal.

Macskaalmot cseréld rendszeresen, oda mennek dolgaikat intézni. Macska nem szereti a vizet, és a spriccelő hangot. Jó a szódásszifon is! Nem is kell hozzányúlnod a macskához, hamar rájön, hol kap vizet a nyakába. Ezért nem is fog megharagudni a dög, tehát nem vétel a barátnőd szerinti állatszeretetnek. Ne rugj bele viszont, azt nem felejti el. Meg kell beszélnetek, hol a helye a macseknak. Konyha, hálószoba, gyerekszoba tilos.

Meg lehet oldani, nekünk is sikerült. Nálunk én vagyok a macska szerető. Többiek csak eltűrik. Szerintem csak rám való tekintettel, azt is. Én meg elnézem az ő hülyeségüket.

2013. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
27%
A macskák pedig rendes állatok.Nálunk is csak akkor megy fel a konyhapultra a cica, mikor főz velem.
2013. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
22%

Utálkozással,hisztériával nem fogsz megoldani semmit. Már bocsi, de nem a macskák tehetnek arról, hogy ti nem tudjátok ezt felnőtt ember módjára megbeszélni.Ők ösztönösen viselkednek, s ugyanúgy lehet őket tanítani, mint a kutyákat. Aki szerint ez nem igaz, annak nem sok macskával volt dolga.


Az meg, hogy lakásba nem való állat...szerinted, akik bérházban laknak, azok nem tartanak?

Ja, csak foglalkozni kell velük, s nem csak divatból tartani, mint oly sokan teszik manapság.


Nekem elég gyerekesnek tűntök mind a ketten.

Értelmes felnőtt emberek ezt normálisan meg tudják beszélni.Vagy ha nem sikerül, akkor olyan partnert kell keresni, aki hasonló gondolkodással bír, mint ti.

2013. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem értem, (azt sem!) ha szobacica, nem kijárós, akkor hogy történhetett meg, hogy vemhes lett?

Most majd szül 4-5 cicát, és azzal mi lesz? Ellepnek a cicák? Húúúú!

2013. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
56%
Cseréljünk!:D az én párom is macskafüggő, sokszor ő az első, ő kapja a puszit:DD
2013. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
37%

Annyira bírom ezt a hozzáállást, hogy az állat az udvarra való. Fantasztikus ez a hozzáállás, Magyarország igazán fejlődhetne ilyen téren egy kicsit..

Egyébként mindkettőtöknek kellene kompromisszum. Aláírom, a macska nem való a konyhapultra, én sem engedem fel az enyémet, pedig nálam nagyobb macskaimádót még senki sem látott. Viszont a barátnődet is megértem, hogy zavarja, hogy így beszélsz a cicáról.

Én mondjuk alapból nem jönnék össze olyannal, aki nem képes elfogadni a macskamániámat. Viszont ti próbáljátok ezt megbeszélni, és ha a barátnőd értetlenkedik, ne a macskára haragudj, mert nem ő tehet róla.

2013. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
55%
Volt olyan kapcsolatom,amiben az illető utálta a kiskutyámat,pedig aztán ő tényleg nem barmol össze semmit,nagyon kis nyugodt.Olyan ellenszenvet kezdtem érezni és utálatot a pasi iránt,hogy elmondhatatlan.Kihozta belőlem az anyatigrist a kutya miatt,a legutolsó pont az volt,amikor azt mondta hogy vagy ő vagy a kutya.A kutyám jelenleg itt fekszik mellettem :)
2013. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
49%
Ki képes arra, hogy egy védtelen kisállatot elküldene a gazdájától? Szánalmas és undorító.
2013. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon felelős állattartó lehet, ha még az ivartalanításra sajnálja a pénzt...Mit fog kezdeni a kölykökkel?

Igazi macskás lady lesz idős korára, etetni fogja a környék cicáit, akik az ablakotok alatt fognak bagzani. :3

2013. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!