Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátnőtök folyton a macskája miatt hisztizne? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs semmi bajom az állatokkal, de ez megváltozik, ha bejönnek a házba. Itt nálunk bent vannak, de elfogadtam, mégha tényleg utálom is. Tudom hogy ő ígynőtt fel, máshogy nem is tudna élni, sokat veszekedtünk ez miatt, meg még veszekszünk is. Az a baj, hogy néha már úgy érzem, a macska irányít mindent. És nem az van, hogy megkedvelném, hanem mégjobban megutálom, mert úgy látom hogy ha nyávog egyet akkor mindent megkap, meg veszekszünk is miatta, egy állat miatt. Úgy vagyok beállítva, mintha macskagyűlölő lennék, mondjuk már tényleg kezdek az lenni. Ha már erősebben fogom meg, nem babusgatva veszem le a konyhapultról, kb. állatkínzó vagyok. Most pl. a barátnőm nincs itthon pár hétig, és vemhes az egyik. Én meg azt mondtam, hogy a hétvégén most hazamegyek a szüleimhez. Hát kb. le lett szedve a fejem, hogy megígértem hogy vigyázok rá, és rendesen összevesztünk, mikor eszembe sem volt az a rühes dög. Egyszerűen már nagyon irritál ez a helyzet, és őt is idegesíti, hogy mindig ez a téma. Ha nem róla lenne szó, hanem egy ismeretlen emberről, akihez semmilyen kapcsolat nem fűz, kiröhögném és otthagynám, hogy ilyen hülye, állatfanatikus. És mindez egy macska miatt. Hihetetlen.


Sokszor megbeszéltük már ezt egyébként. Hogy én finomabban bánok velük, illetve majd a közös házunkban nem jöhetnek be a konyhába és a hálószobába. De folyton előjön a téma. Most pl. ő hozta fel a semmiből, és kihozta, hogy én gyűlölöm, verjem csak szét. Máskor meg én hozom fel, mert pl. a napokban egyszer összehányta, egyszer meg összefosta a nappalit, és eléggé kiborultam, mivel alapból utálom ha egy állat a házban van, ez meg a csúcs, hogy összebarmolja az egész házat.



2013. máj. 15. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
41%

Nahát, 28-as! Kutyával alszol? :)

Nálunk én a macskával, férjem a másik szobában.

2013. máj. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos vannak olyan emberek, akik többre nézik az állatokat, mint az embereket. Az ilyeneknek sosem volt és sosem lesz emberekkel normális kapcsolata. Gyakorlatilag antiszociálisak.
2013. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
42%

31-es én is akkorát rúgnék beléd, hogy eltörne pár bordád.

és akkor megtanulnád,hogy védtelen állatot nem bántunk.


fogadjunk barnabőrű vagy. :)

2013. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
55%

33-as én is többe nézem az állatokat a legtöbb embertől és köszöntem nem vagyok antiszoc, sőt.. elég sok barátom van és társaságba is járok :O


de pl. nálad tuti többe nézek még egy hernyót is.

2013. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
68%

# 31


Nem vagyok oda a macskákért én sem, de te egy állatkínzó, komplexusos beteg ember lehetsz. Gondolom nagyon keménynek érezted magad egy kisebb lény rugdosásakor...

Szánalmas:)

2013. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%

_:(((


[link]


én úgy szörnyülködtem, gonosz lények ezek :(

2013. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem miért kellett lepontoznia a sok állatmániásnak, csak azért mert szerintem állatnak házban (és főleg lakásban!) NINCS helye. Járványügyi szakon tanulok, ha csak a felét tudnátok annak, hogy ezek az állatok mi mindent terjesztenek, akkor eszetekbe nem jutna puszilgatni meg velük aludni....Egyszerűen más a szemléletünk, ettől én még szeretem az állatokat, a kutyusomat is imádom. De SOHA nem hagynám, hogy képen nyaljon, vagy befeküdjön az ágyamba, vagy ehhez hasonló. Ezt miért olyan nehéz megérteni??? Annak meg, aki azt írta, hogy Magyarországnak van még mit fejlődnie, csak mert sokaknak az a véleménye, hogy az udvaron van az állat helye, üzenem: inkább neked kellene még tanulnod pár dolgot a higiénéről (ha mond ez neked valamit egyáltalán)
2013. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
67%

[link]


És még van ezer cikk a témával kapcsolatban. Azért van átmenet az "arconnyalós-együttalzunkazállattal" és a "azállathelyekintvan" között.

2013. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!