Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátnőtök folyton a macskája miatt hisztizne? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs semmi bajom az állatokkal, de ez megváltozik, ha bejönnek a házba. Itt nálunk bent vannak, de elfogadtam, mégha tényleg utálom is. Tudom hogy ő ígynőtt fel, máshogy nem is tudna élni, sokat veszekedtünk ez miatt, meg még veszekszünk is. Az a baj, hogy néha már úgy érzem, a macska irányít mindent. És nem az van, hogy megkedvelném, hanem mégjobban megutálom, mert úgy látom hogy ha nyávog egyet akkor mindent megkap, meg veszekszünk is miatta, egy állat miatt. Úgy vagyok beállítva, mintha macskagyűlölő lennék, mondjuk már tényleg kezdek az lenni. Ha már erősebben fogom meg, nem babusgatva veszem le a konyhapultról, kb. állatkínzó vagyok. Most pl. a barátnőm nincs itthon pár hétig, és vemhes az egyik. Én meg azt mondtam, hogy a hétvégén most hazamegyek a szüleimhez. Hát kb. le lett szedve a fejem, hogy megígértem hogy vigyázok rá, és rendesen összevesztünk, mikor eszembe sem volt az a rühes dög. Egyszerűen már nagyon irritál ez a helyzet, és őt is idegesíti, hogy mindig ez a téma. Ha nem róla lenne szó, hanem egy ismeretlen emberről, akihez semmilyen kapcsolat nem fűz, kiröhögném és otthagynám, hogy ilyen hülye, állatfanatikus. És mindez egy macska miatt. Hihetetlen.


Sokszor megbeszéltük már ezt egyébként. Hogy én finomabban bánok velük, illetve majd a közös házunkban nem jöhetnek be a konyhába és a hálószobába. De folyton előjön a téma. Most pl. ő hozta fel a semmiből, és kihozta, hogy én gyűlölöm, verjem csak szét. Máskor meg én hozom fel, mert pl. a napokban egyszer összehányta, egyszer meg összefosta a nappalit, és eléggé kiborultam, mivel alapból utálom ha egy állat a házban van, ez meg a csúcs, hogy összebarmolja az egész házat.



2013. máj. 15. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
36%
50-es én veled értek egyet, engem is lepontoztak. Eü. diplomám van, de nyalja a macskáját aki szeretné. Lelke rajta...
2013. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, minden ellen,ami ellen be lehet oltani, de ezt nyilván te is értetted, csak kötekedni akarsz. Azt meg fogalmam sincs, hol olvastad, hogy csókolgatom a macskám száját, mert tudtommal nem írtam ilyet, de mindegy.. Ettől függetlenül tartom a véleményem, hogy Magyarország állattartási kultúrája a béka segge alatt van. Nem ivartalanítják az állatokat, akik emiatt szaporodnak, és a kismacskákat/kiskutyákat kegyetlenebbnél kegyetlenebb módszerekkel végzik ki. A kutyákat láncon tartják, van, hogy összenő a nyakörv a kutya bőrével (láttam már ilyet..), a kinti macskákat bármikor elütheti egy autó, vagy agyonverheti egy elmebeteg, stb. Na, ezért nem tartanám kint az állatomat, és azért zavar ez az "állat helye az udvaron van" szöveg, mert az ismeretségi körömben többnyire (kivétel van) az előbb említett felelőtlen állattartók mondják, akik konkrétan l.szarják az állataikat (mellesleg a kérdező barátnője sem túl felelősségteljes, de ő remélhetőleg nem fogja élve eltemetni a kiscicákat).
2013. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

48-as vagyok. Én sem csipázom, ha valakit arcon nyal a kutya, vagy szájon.

Viszont én tartanék lakásban állatot. Vegyük csak figyelembe azokat, akik bérházban laknak!Nekik nagy választásuk nincs. Csak ki kell alakítani megfelelő alvóhelyet, s foglalkozni kell velük. Meg lehet tanítani őket a rendre, s hogy hova mehet, hova nem.

Persze az udvaron lévő kutyusokkal ebből a szempontból könnyebb.


Pontozással meg ne törődjetek. Engem is lepontoztak. Sőt, mindenkit.

2013. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
44%

52-es! Ebben a formában veled is egyetértek. Ahogy te tartasz a lakásban állatot azzal nincs baj, de ami a kérdésben szerepel, azt hagy ne minősítsem még egyszer.

Igen, sajnos sok olyan van amit leírtál, de szerintem ez nem azon múlik, hogy bent vagy kint tartják az állatot.

Sokan pedig olyan kutyákat tartanak bent a lakásban, amelyik abszolút nem oda való. Az én szememben ez is állatkínzás. Lakótelepen lakok, és a konténerekből macskák ugrálnak ki amikor beledobom a szemetet. Ezek valakiknek a szobacicái. Ugyanezek a cicák szoktak úgy bagzani, hogy nem lehet nyitott ablaknál aludni. Szóval továbbra sem kedvelem a macskákat. De azzal semmi baj ahogy te tartasz macskát.

Az állatkínzás pedig minden formában elítélendő...

2013. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
51%

Na igen, az állatvédelmi törvényeken nem ártana szigorítani! Felháborító, hogy elmennek az emberek az állatkínzás mellett.

Én pl. mindig ivartalanítottam a cicáimat, mert tudtam, hogy nem tudok annyi kismacskát elajándékozni.

Igen, pénzbe van. De ha valaki állatot tart, az ne sajnálja rá.

2013. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
38%
Mi ketten nem ugyanarról beszélünk. Természetesen az állatkínzókat én is ELÍTÉLEM, amikor egy kutyát megkötnek, vagy megvernek, kínoznak (vagy akár macskát vagy bármilyen élőlényt) az undorító!!! Az ilyen emberek (inkább embernek csúfolt férgek) ugyanazt érdemlik, amit az állattal csináltak. Én a higiéniáról beszéltem végig. Egyébként ne gondold, hogy a lakótelepen élők, akik lakásban tartanak kutyát, sokszor nem kínozzák szerencsétleneket. Éppen azzal, hogy ott tartják őket. Nem régen egy alaszkai malamut gazdájával beszéltem (odamentem megsimogatni a kutyát és beszélgettünk), kiderült hogy szerencsétlen állatot a lakásban tartja!! Egy ilyen kutyát...akármennyire is foglalkozik vele, szereti és mindent elkövet, egy ilyen kutya nem oda való. Egyébként már lakásban tartott bernáthegyivel is találkoztam, szerintem ez is a kínzás egy formája.
2013. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
0%

51.


Nem gondolod, hogy a stílusod miatt pontoztak le, a másik nagy EÜS szakemberrel egyetemben?

Undorítóan fogalmaztok, fröcsögve. Mégis mit vártok?

Az index cikk meg igaz, és igen, van átmenet mindent megengedő gazdi és lakásban kulturált körülmények között állatot tartó gazdi között.

Hihetetlen, mennyi gyűlölet van egyes frusztrált emberekben...

2013. máj. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

"Nem régen egy alaszkai malamut gazdájával beszéltem (odamentem megsimogatni a kutyát és beszélgettünk), kiderült hogy szerencsétlen állatot a lakásban tartja!! "


Na, akkor már meg is van, ki trollkodik ilyen témában az állat szekció alatt.

2013. máj. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Először az ember elleni erőszakra gYúrjunk rá, az a fontosabb! Ki nem sz@rja le az állatokat? Nem az a felháborító!
2013. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

57!

Fröcsögve, gyűlölködve fogalmazok? De jó fej vagy! Olvass vissza, és próbáld meg értelmezni a válaszaimat. Most a kedvedért nem keresem vissza melyikeket írtam, de szerintem nem fogalmaztam gyűlölködve. Én nem szeretem a macskákat, más meg igen. Senkit nem próbáltam meggyőzni arról, hogy utálni kell őket. Én el tudom viselni ha valakinek más a véleménye, te nem. Te egy index cikkre hivatkozol, míg mások járványtant tanultak...

De akkor LEGYEN NEKED IGAZAD!!!! Így jó?

Amúgy ha a véleményedre leszek kíváncsi, akkor majd én fogok kérdést feltenni, és arra reagálj légy szíves. Addig próbálj meg arra szorítkozni, hogy a fenti kérdésre válaszolsz, és nem azokat fikázod, akik nem szeretnének állatokat tartani a lakásban.

Ha megnyugtatja a kis lelked pontozz le nyugodtan.

Végülis te mondtad, hogy mennyi gyűlölet szorult egyesekbe...

2013. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!