Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátnőtök folyton a macskája miatt hisztizne? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs semmi bajom az állatokkal, de ez megváltozik, ha bejönnek a házba. Itt nálunk bent vannak, de elfogadtam, mégha tényleg utálom is. Tudom hogy ő ígynőtt fel, máshogy nem is tudna élni, sokat veszekedtünk ez miatt, meg még veszekszünk is. Az a baj, hogy néha már úgy érzem, a macska irányít mindent. És nem az van, hogy megkedvelném, hanem mégjobban megutálom, mert úgy látom hogy ha nyávog egyet akkor mindent megkap, meg veszekszünk is miatta, egy állat miatt. Úgy vagyok beállítva, mintha macskagyűlölő lennék, mondjuk már tényleg kezdek az lenni. Ha már erősebben fogom meg, nem babusgatva veszem le a konyhapultról, kb. állatkínzó vagyok. Most pl. a barátnőm nincs itthon pár hétig, és vemhes az egyik. Én meg azt mondtam, hogy a hétvégén most hazamegyek a szüleimhez. Hát kb. le lett szedve a fejem, hogy megígértem hogy vigyázok rá, és rendesen összevesztünk, mikor eszembe sem volt az a rühes dög. Egyszerűen már nagyon irritál ez a helyzet, és őt is idegesíti, hogy mindig ez a téma. Ha nem róla lenne szó, hanem egy ismeretlen emberről, akihez semmilyen kapcsolat nem fűz, kiröhögném és otthagynám, hogy ilyen hülye, állatfanatikus. És mindez egy macska miatt. Hihetetlen.


Sokszor megbeszéltük már ezt egyébként. Hogy én finomabban bánok velük, illetve majd a közös házunkban nem jöhetnek be a konyhába és a hálószobába. De folyton előjön a téma. Most pl. ő hozta fel a semmiből, és kihozta, hogy én gyűlölöm, verjem csak szét. Máskor meg én hozom fel, mert pl. a napokban egyszer összehányta, egyszer meg összefosta a nappalit, és eléggé kiborultam, mivel alapból utálom ha egy állat a házban van, ez meg a csúcs, hogy összebarmolja az egész házat.



2013. máj. 15. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
30%
Előszőr a macskákat, utána a gazdijukat vágnám ki.
2013. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
70%

Én a gyerekeket utálom és inkább az állatokat szeretem, de az állatnak nincs keresnivalója a konyhapulton, ezt én is így gondolom.

A kutyám tiszta, nem hullik a szőre, kozmetikázva van, mégsem rakom fel az asztalra.


Vagy elviseled a macskát vagy nem. Egy szobamacska meg nem kintre való+ a szobakutyák sem, jobb lenne, ha Magyarország is előrehaladni,mint pl. Finnország, Olaszo és a többi fejlett hely, ahol az állatok helye nem kint van, megkötve.

2013. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
42%
Van akinek nem a házba való az állat, valakinek meg igen.Nem ti fogjátok megmondani, hova való. Ha emiatt elítéltek valakit, az a ti szegénységi bizonyítványotokat írja le. :)
2013. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
88%

A barátnőd tényleg gyerekpótlékként szeretheti a macskát.


Néhány éve lett egy yorkink, gyakorlatilag a kutyák macskája. Terrier, ezért igyekeztem ennek megfelelően nevelni, rettentő jól idomítható, okos, azonban hihetetlen önfejű és makacs kutya. Erős kéz kell hozzá, egyébként macskaszerű viselkedése lesz és az egész háztartást uralja.


Gyanútlanul elmentem fajtatalálkozóra. Na, ez tipikusan az a fajta, amit gyerekpótléknak tartanak. Gügyögő lányok, a kutya BÁRMIT megtehet, mert "jajjdecuki". Nem hallgat a gazdáira, berohan a forgalomba, megtámad embereket (oké, nem tud kárt tenni bennük, de tud fájni, ha bokán csíp), stb.


Hasonló lehet a barátnődnél. Ha lesz gyerek, készülj fel, hogy még durvább lesz a helyzet. Ne állj oda, ne úgy fogd, gügyögjél neki, egyébként nem szereted.

2013. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
49%
Az meg a másik,hogy a kisgyerek is besz*rik, bepisil, behányik.. az is undorító. :) Sőt.
2013. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
82%

Én szeretem az állatokat, és a lakásban sincs velük semmi bajom, de azért mindennek van egy határa.


A macska nem való a konyhapultra! Ezt én sem tudnám elviselni. Egyrészt gusztustalan, másrészt nagyon nem higiénikus.

Volt egy ismerősöm, akinek a macskái szintén a konyhaasztalon szambáztak, és miután az első macskaszőrt kiszedtem a számból, ami a kávéscsészére volt tapadva, onnantól kezdve egy pohár vizet képtelen voltam náluk meginni.

2013. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
22%
Lány vagyok, temperamentumos, akaratos, sokszor elviselhetetlen. 1 éve élek együtt a barátommal, ha veszekszünk, néha én is a fejéhez vágom, hogy ha nem tetszik, keressen mást. De ez nagyon gyerekes viselkedés, belátom, próbálok is változtatni rajta. Nem gondolom komolyan, amit ilyenkor mondok, csak az indulat beszél belőlem. Talán a barátnőd is ilyen. Egyébként gyűlölöm a macskákat, úgyhogy magára a kérdésedre csak annyit tudok mondani, hogy ha fontosabb neki az a dög, akkor az elég gáz. Megértem, hogy szereti őt is, de könyörgöm, az csak egy macska. Nem leszólni akarom az állatokat, mielőtt még valaki nekem esne, de az a véleményem, hogy ha választanom kéne, hogy a retkes macskát vagy a pasimat tegyem ki az ágyból... Hát, nem gondolkodnék sokat. Talán nem is a macska a problémátok. Ássatok kicsit mélyebbre.
2013. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
78%
De, am simán kib@szna téged és a macskát választaná, ismerem a nőket, hidd el. :DD
2013. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ellenemre, ha egy állat a házban van, igaz nekem kutyám van, tehát neki meg van a maga kis kuckója, nem járkál fel-alá, főleg nem konyhapulton. De ne haragudj, a barátnőd nem felelősségteljes állattartó, ha nincs ivartalanítva a macskája, ráadásul ha már megtörténik a véletlen, elutazik..
2013. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
63%

ugyan ezt éltem át barátnőm kutyájával


egy elkényeztetett dög volt, alattomos, folyton keménykedett az utcán, aztán összeszarta magát, ha kutya jött a közelbe, fel kellett venni, felugrált az ágyra, szétkúrt mindent a lakásban stb...


egyszerűen borzalom volt, imádom a kutyákat, nekem is van, de az egyszerűen szörnyű volt


és kb azon megsértődött h én nem adtam a fejére puszit, mert szegény most azt hiszi hogy haragszom rá

2013. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!