Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy látszólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy látszólag minden rendes pasit az érdekli, hogy szűz vagyok e még? 15/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 07:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert ebben a korban az fiatalok eléggé alul vezéreltek. Azt szeretnék tudni, van-e esélyük lefeküdni veled belátható időn belül.
2009. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
mert a pasik szeretik a tórfeákat.. :) figyeld csak meg, egy csomó mihelyt megtudja h szűz vagy még, hirtelen sokkal jobban fog szeretni... :) hát nem poén? :)
2009. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
vagy mert próbálnak egy olyan lányt keresni, aki nem ribanc, a mai 15 éves lányok nagy részével ellentétben.
2009. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

vagy mert a rendes pasik mégse annyira rendesek és probálják ők is elvenni a szüzességet a szüz csajoknak.


Ez moist mindenkinél más és mmást jelent...de az durva, hogy máris rádtámad, hogy szűz vagy-e még.

Holott tényleg sokan már nem szüzek 15 éves korban a mai világban.

2009. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
azért mert egy veled egykorú 15-16 éves "pasi" agyi szintjétől ezt lehet elvárni, mivel még gyerek és a szex körül forog minden gonolata, akkor indítja be a szexuálitását. egy huszonéves később már nem fogja megkérdezni, már csak tapintatból és jólneveltségből sem, vagy mert egy felnőtt embernek már nem ez a legfontosabb.
2009. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
gondolom azért, mert egy rendes, normálisa pasinak nem kell olyan csak, aki már 15 évesen szét van qrva....
2009. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
bocs, nem csak, csaj
2009. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

hát...lehet!:)

De én egyáltalán nem vagyok k***va,és nem szégyellem,h még szőz vagyok!!!:)

de olyan fura,hogy mikor megismerkedünk,tök ary meg minden,jó fejeskekid,utánna pedig előáll azzal,hogy szűz vagyok e még....:(....nálam ez bunkóság!!!!!!!!:)

2009. okt. 2. 13:27
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Utána egy "N".


Mit jelent az, hogy "ary"? Még a Google sem tud segíteni...


Rossz helyesírás ---> NEM MENŐ.

2009. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
Én is tájékozódnék, mielőtt komolyabbra fordul a dolog...ha kiderülne, h egy szét.baszott riherongy vagy már 15 évesen, akkor ottthagynálak, mint a szél... manapság már sajnos meg kell ezt is kérdezni a 15 évesektől, mert régen még nem volt rá szükség, ugyanis mindegyik szűz volt...
2009. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!