Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a barátom nagyon gyerekes néhány dologban?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve vagyunk együtt. Pár hónapja azt ígérte, hogy majd minden hétvégén együtt kell lennünk, hogy bepótoljuk azt az időt ami kimarad(ugyanis majd el kell utazni kb 2-3 hónapra)

Vasárnap lesz a környéken egy kisebb rendezvény,ilyen kiárusítás féleség, és ő nem akar jönni, mivel 'nem szereti azt a helyet'ahol ez lesz. Viszont azt akarja, hogy én hétfőn elmenjek hozzá. Mondtam neki, hogy mi lenne, ha én sem mennék hétfőn, mert 'nem szeretem a helyet' ? Erre azt válaszolta, hogy ő úgysem fog jönni vasárnap :/

De miért nem tesz meg ennyit értem, ha már állítólag minden hétvégét velem töltene, hogy eljön oda, hogy találkozzunk?(félúton van az én otthonom és az övé közt.)

Nektek számítana?

A másik, hogy néha feltesz hülye kérdéseket, amelyek állítólag 'viccesek'de nekem nagyon nem esnek jól, és többször is mondtam neki, de nem hagyta abba. Mikor elkezdtem ugyanezekkel úgymond szívatni, akkor bezzeg nem tetszett,és kérte, hogy hagyjuk abba.

Sok dologban így viselkedik, és mindig tartja a maga igazát.

Szerintetek csak én fújom fel, vagy tényleg gyerekes? Mit tehetek?

Én 17, ő 18.


2013. máj. 17. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A rendezvényes dolgot szerintem ne firtasd, arra biztos megvan az oka.

A kérdésessel meg annyit, hogy igen, gyerekes, de ennyit igazán el lehet néha viselni a szerelmedért :D

2013. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bezzeg az én időmben...

Mindegy is, a kérdésedre meg is adtad a választ, már csak azt nem értem, hogy ha tudod a helyes utat, miért minket kérdezel?

2013. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második, úgy érted,hogy az a válasz, hogy túl felfújom?

De sosem vallja be, mikor nincs igaza, és ha megbánt, akkor is én jövök bocsánatkéréssel a végén.:(

És ennyire nem számítanék neki?

2013. máj. 17. 23:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, pont ellenkezőleg...
2013. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!