Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet vonzó egy molett/duci lány? Van olyan, aki kifejezetten az ilyet szereti és járna vele?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem volt egy kapcsolatom sem, ami szerintem elég ciki. Nem vagyok az a bulikba járó, lerészegedő típus, inkább a "jókislány" fajta és érdekelne a véleményetek. Légyszíves írd ki a korod a válaszodban, érdekelne hogy milyen korosztálynak mi a véleménye.
2013. máj. 18. 16:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szeretem a nőies nőket! Mindig is ezeket szerettem, ezeket részesítettem előnyben!

F.

2013. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Tökéletesen illenek rám a fent említettek, csak én még 16 vagyok, fél hónap múlva leszünk egyévesek a barátommal, amíg nem jött Ő, én is úgy gondoltam, ez lehetetlen.. ma már boldogan élek vele :) úgyhogy kitartás!! Jönni fog..!


16/L

2013. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet vonzó:) csak azt a pasit kell megtalálni akinek te vagy vonzó:)


nekem később lett pasim mint neked, 19 évesen. azóta volt több is.


viszont több már nem lesz mert 25 évesen férjhez mentem és azóta is nagyon boldog vagyok. pedig nem vagyok se vékony se szép...


és az a legfurább az egészben hogy olyan férjem lett akit helyesnek és vonzónak tartok.


mert ugye sokan azt mondják hogy a dagadt ronda nők ne válogassanak....ezek szerint mégis lehet válogatni:)


hajrá:)


27/N

2013. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9-es, a duci és a kövér két külön kategória, te okostóni.
2013. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

[link]


Az alakom az elsőhöz hasonlít inkább

2013. máj. 18. 19:50
 16/22 anonim ***** válasza:

Lehet vonzó, sőt, pl én is jobban kedvelem a teltebb lányokat.


24F

2013. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, ezt én tényleg max ducinak mondanám. Ami nem baj, legalább van mit fogni rajta, és nem csontkollekció. :)
2013. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.Biztos aranyos lehetsz.
2013. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. :)
2013. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem is az ilyen alak jön be :)
2013. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!