Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerelmes belém, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerelmes belém, de én nem vagyok az, viszont nagyonnagyon szeretem. Volt már valaki ilyen helyzetben? Akkor mi lett a vége? Van olyan, aki esetleg így házasodott össze valakivel? (huszonéves lány)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok szerelmes, viszont teljesen olyanok a reakcióim meg minden vele kapcsolatban, mintha az lennék. El tudnám képzelni, hogy leéljem vele az életemet (persze ez még messze van, csak jólesik ilyenre gondolni néha). Általában azt érzem, hogy megtaláltam a másik felemet, hogy kiegészítjük egymást, és állandóan vele lennék, mindig jól érzem magam vele, ha nincs itt, akkor hiányzik. Egyre jobban kötődöm hozzá, ahogy telik az idő, már jópár hónapja együtt vagyunk. Nem tudom, hogy mégis mi miatt nem vagyok szerelmes, pedig voltam már ezelőtt többször is. De ez most más. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. máj. 20. 14:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nem érzem, hogy kizárnák egymást, mert emellett ott van az is, amiket utána írtam. Hogy találtam egy olyan fiút, akivel sokkal jobb minden, és boldog vagyok vele.

Csak néha szoktam megkérdezni magamtól, hogy jó-e ez így, de ezt akkor is ugyanúgy kérdezgettem, mikor olyannal voltam, aki iránt éreztem szerelmet.

2013. máj. 20. 14:11
 12/28 anonim ***** válasza:
73%
Én értem, amit mondasz, de nekem hiányzik a szerelem érzése, ezért is fogok szakítani vele :S
2013. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

17 vagyok a barátom 24. Én ugyanebbben a helyzetben vagyok. Szerelmes belém de én belé nem. Már fél éve megvagyunk és eddig még csak egy veszekedésünk sem volt. Ugyanazt érzem amit te. Voltam már szerelmes, sajnos szenvedtem egy évet, és tudom milyen és ez most nem az, mégis bármit megadnék azért hoyg vele legyek.

Szóval csak azt tudom mondani, mindent bele.

És ha esküvőre kerülne a sor Isten áldjon titeket! :)

2013. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nekem is hiányzik picit, de mikor szerelmes voltam valakikbe régebben, akkor folyton csalódtam, szenvedtem, mindegyik felesleges és értelmetlen volt, viszonzatlan. És most találok egy fiút, akivel normális kapcsolatom lehet, boldogok vagyunk együtt, összeillünk, és mégsem tudok úgy szerelembe esni, úgy érzem mintha a sors direkt szivatna engem.
2013. máj. 20. 14:32
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele, csak legyél boldog, pont ez a lényeg

az előzőnél én is szenvedtem és folyamatosan csalódtam és most érzem magam a legjobban hogy végre van aki törődik velem mégse tudok szerelmes lenni


ha jönni akar akkor majd jön, nem kell erőszakolni, ne emiatt menjen tönkre a kapcsolatotok

mindenesetre azt javaslom, hogy azért ne emlegesd a barátodnak hogy nem vagy az, mert ez egy picit rosszul esik neki, de lehet hogy elfogadja

amúgy meg a szeretet sokkal erősebb a szerelemnél :)


17/L

2013. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
10%

a pasitok nem elég tökös rosszfiú azért nem vagytok szerelmesek :D

De szeretitek nagyon mert kötődik hozzátok, gondolom nincs sok szex sem... persze egy falu bikájával egész nap csak kurnátok :D meg olyna izgalmas lenne meg kiszámíthatatlan meg megbántana aztán jólesne ha bocsánatot kér stb

2013. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez mekkora baromság amit írtál!!!:D

Csak h tudd nincs kevés szex, és teljesen megvan az izgalom is bőséggel.

Ami a rozsfiúkat illeti, hagyjuk már... Csak az érzelmi roncs gyenge csajok hagyják "bántani" magukat és élvezik az ilyen fajta hullámvasutazást. Én köszönöm jobban támogatom a stabil párkapcsolatokat.

2013. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
32%

csak elolvastam a kérrdésedet meg az alatta lévő kifejtésedet

egy dolog nagyon lejött: azt sem tudoood hogy mit érzel?! ez kijelentés is meg kérdés is


én szerelmes vagyok a szerelmembe, szeretem és ő is engem, mi ezt tudjuk, én tudom


de te valahogy nagyon össze vagy zavarodva, ez valami fiatalkori járás? o.O

hány éves vagy?

2013. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%

utolsó.. huszonéves ha nem láttad volna

nincs összezavarodva. tudja hogy nem szerelmes és kész, attól még szereti, ennyi.

2013. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

mostanra beleolvastam, van ahol azt írja, hogy szerelmes


számomra fucsák a kérdező érzései, gondolatai


nekem se jött azonnal a szerelem, de a szeretet és szerelem megvan a párom felé, vele szeretnék mindig élni,

és én is huszas vagyok, hm azon átfutottam, de most már látom, hogy hová írta

2013. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!