Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly válaszokat szeretnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly válaszokat szeretnék. Kinek van igaza, mit lehetne tenni? (Hosszú. )

Figyelt kérdés

Egy ideje gondjaink vannak a párommal. Mindketten huszonévesek vagyunk, együtt is élünk, saját keresetünk van.


Az elmúlt hónapokban többször említettem neki, hogy elég keveset közeledik felém, mind szexuálisan, mind egyéb módon (ölelés, puszi, simogatás, csók, stb.). Közös tevékenységeket is egyre kevéssé kezdeményez, valamint társaságban/nyilvánosságban is kevésbé van hozzám közel (nem karol át, nem fogja a kezem gyakran).


Hosszú ideig remek kapcsolatunk volt, nem volt gond ezekre, megőrültünk egymásért. Sosem volt ilyen probléma, hogy mondjuk egy családi összejövetelen órákig nem jutott eszébe átkarolnia sem.


A szex is más, régen teljesen kielégítettük egymás igényeit, egy rugóra járt az agyunk, ma észre sem veszi, hogy nekem mi jó vagy nem jó ilyen téren, ráadásul nem is kezdeményez, ha én nem teszem, akkor nincs szex napokig. Ha kezdeményez is, olyan stílusban teszi, hogy nem kelti fel vele az érdeklődésemet komolyabban (pl. amikor 3-4 szexmentes nap után natúr megérdeklődi nincs-e kedvem az análhoz vagy éppen lovagolni rajta).


Na a legutóbb szex után kiborultam, mert ő hamar elsült, és addig is olyan volt az egész, hogy abszolút képtelen voltam élvezni, amit megpróbáltam a tudtára adni az aktus közben, de nem esett le. Konkrétan elbőgtem magam utána, elegem volt. Elmondtam neki, hogy úgy érzem, egy ideje egyre kevésbé közeledik felém minden téren, és emiatt úgy érzem eltávolodtunk, nehezebben hangolódok rá és képtelen vagyok felengedni szex közben. Megbeszéltük, hogy megpróbáljuk megoldani.


2-3 napig vágta a búvalb*szott fejeket, hogy ő szeretne változtatni, de neki idő kell a szexhez, stb. Egy idő után kibuktam, és megmondtam neki, hogy kiakaszt, hogy nem viselkedik férfi módjára, hanem picsog, mint egy kislány. Nő vagyok. Nagyon bánt, hogy érzelmileg és szexuálisan is problémáink vannak, DE összeszedem magamat és másnap már igyekeztem is másképp viselkedni, jobban odafigyelni arra, ő mit szeretne, stb. Ő pedig férfi létére sajnáltatja magát, őt meg kellene vigasztalni, mert ő fél, hogy elront valamit és nekem nem jó.


Közöltem vele, hogy a félelmei szerintem irreálisak, ugyanis saját maga az okozója - én nem azért haragszom rá, mert nem jó a szex, hanem azért, mert már nem mutatja ki, hogy igényli a közelségemet vagy az intimitásunkat. Erre ráfogta, hogy de ez azért van, mert ő fél, és én semmibeveszem az érzéseit, mert ez egy reális félelem. Megkérdeztem, hogy hogy van az, hogy most azt mondja félt eddig is, de közben azt állítja, hogy amíg nem ontottam rá a problémákat, addig szerinte minden rendben ment? Semmi válasz. Ismét elsírtam magam, ugyanis neki nem tűnik fel, hogy távolabb állunk egymástól, de ha probléma keletkezik, élből megtalálja rá a kifogást - holott ő előtte a problémát sem észlelte.


Összepakolt, elhúzott éjszakára, ma délután jött haza.


Azt várta tőlem, hogy elgondolkodok az ÉN viselkedésemen, amikor nekem van gondom VELE, amin igyekeztem túltenni magam, ellenben ő csinált MAGÁNAK egy problémát belőle, amivel most napokig kell foglalkozni (de a enyémmel nem, ugye).


Nem tudok mit szólni ehhez. Ha valakinek van türelme végigolvasni, érdekelne, hogy hogy látja ezt a témát, illetve ha volt már valaki hasonló élethelyzetben, nagyon örülnék tapasztalatoknak, tanácsoknak.


2013. máj. 20. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt hiába a beszélgetés,még te vagy a rossz.

Szerintem nem lesz ez olyan hosszútávú kapcsolat.Mennyi ideje vagytok együtt?

2013. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van valami a háttérben,amit nem mond el neked,rád hárít mindent pluszba.Lehet hogy csak szimplán az érzelmei hunytak ki.Ha nem képes elmondani,nem őszinte,nem lesz változás,és vége lesz a kapcsolatnak.Nem tepernék többet,várnék még egy picit,aztán ha nincs arra igénye hogy javuljon a helyzet,szakítanék.
2013. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Több éve vagyunk együtt, már a házépítést tervezzük egy ideje. Pontos adatokat nem szeretnék írni, ha nem baj (paranoiám, hogy felismernek:)


Én is sokszor arra gyanakszom, hogy már nem szeret "annyira". Viszont ezerszer bizonyítja, hogy de igen. Sokszor kedveskedik, figyelmes, nem felejti el a dolgokat, és általában ügyel arra, hogy én is mindig jól érezzem magam (ez a szexben is így volt:(). Mostanában viszont ezek egyre inkább anyagi és nem érzelmi dolgok. Attól félek, hogy a szerelem lesz oda egy idő után, és csak a mélyebb szeretet marad. Biztos vagyok benne, hogy még szeret, úgy is, de nem tudom, mit tehetnék, hogy kimutassa úgy, mint pár hónappal ezelőtt...


Többször mondta, hogy nem 14 éves, hogy a kezemet szorongassa. Ilyenkor kérdőre vonom, hogy 1 éve még 14 volt, vagy hogy van ez?


Tudom, hogy egy hosszútávú kapcsolatban nem kell egymáson lógni, vannak is külön hobbijaink, időtöltéseink; de azt nem tartom normálisnak, hogy órákig ülünk egymás mellett és meg sem próbál közeledni, ha én nem teszem (kipróbáltam...).

2013. máj. 20. 15:29
 4/4 A kérdező kommentje:

Még valami:


A legnagyobb gondja azzal van, hogy ő állandóan "elbukik" - így értelmezi, ha valami gond van. Hiába mondom neki, hogy problémák minden kapcsolatban vannak, meg kell őket oldani, ez nem egy vizsga, hogy elbukjon.


A másik pedig, hogy szerintem nem férfias a hozzáállása, ez nagyon bántja. Valahol nőként azt várnám el, hogy ő jobban közeledik és több igénye van együttlétre, mint nekem; kimutatja, hogy szeret és kíván, ezzel megteremtve az érzelmi alapot ahhoz, hogy én is jólérezhessem magam a kapcsolatban. Állítása szerint ő ezt fél megtenni, mert "elbukik".


Nekem pedig az a véleményem, hogy számomra kellemetlen, ha többnyire én közeledek, mert nőként így hasztalannak érzem magamat. Szeretek kezdeményezni, nem erről van szó, de arra vágynék, hogy ez kölcsönös(ebb) legyen megint.

2013. máj. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!