Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek miért fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek miért fontosabb a 3. személy és miért én leszek a felesleges 3-dik?

Figyelt kérdés

Röviden: ha valaki van velünk azzal mindig jobban elvan mint velem

Hosszan:

Hozok négy példát ami problémát okoz ez 1 nap zajlása:

1, bemegyek csak miatta busszal 20km-ert,(tudni kell hogy egy helyen lakunk) és 14:15-re hív hogy vége az órájának...erre kijön 14:45-kor úgy hogy 4-5 barátnőjével és a buszvégig az egész utat(gyalod út/15perc) végig beszéli barátnőjével és engem kizár a beszélgetésből, iskolában zajlott dolgokról beszélnek.

2, buszvégen barátnője /debreceni/elmegy.(végre kettesbe) erre felszállunk a buszra 3-asba hátra beülünk...erre felszáll egy megállóval arrébb egy ismerőse...odahívja és végigbeszéli az utat vele, szinte hátat fordít nekem csak akkor szól hozzám ha felállok hog yelüljek akkor is annyira hogy maradj foglalkozok veled(persze utána is leszar)

3,hazafele 2-esbe minden tökéletes...elvagyunk minden 2-esbe jól elvagyunk. (csók viccelődés stb..)

4,facebook minden fontosabb neki mint hogy velem beszélgessen 10 percenként ír nekem, mert blog szerkesztő (barátaival) beszélget.(ma pl egyik 38 éves rámászott bnőm még 15). ja és azzal a barátnőjével megy el szombatonként akit én utálok nagyon...


Szóval ez az én helyzetem remélem tudtok segíteni. köszi előre is



#barátnő #felesleges 3.
2013. máj. 23. 19:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

2.megnyilvánulása:

"Ja és az a barátnő akit te utálsz:

Rámásztál amikor három hónapja jártunk és miután ő megmutatta és összevesztünk (igaz 2 hónapra rá mutatta meg) akkor rá voltál mérges és nem magadra.

Bocs,hogy minden időmet és tényleg minden szabadidőmet veled töltöm és próbálok közbe az osztálytársammal, barátnőmmel is lenni."


Rámászás..jó igen kicsit rámásztam...de bnőmmel összevesztek kb akkor mikor rámásztam és ezzel akarta hogy újra kibéküljenek hogy ő megmutatta ezeket az üziket amiből ő igen szépen szelektálta az ő oylan megjegyzéseit...

2013. máj. 23. 20:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Miért kell kur.vázni? Ha a másik tetszik, hagyd el! Összeilletek, komolyan... Nekem 15 évesen egy picit több eszem volt! Persze csak ha nem kamu a kérdés!:D
2013. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

:D:D:D tényleg itt van a p.na is?XD

you don't day!? :D:D

oltári. minek veszekedni, ha verekedni is lehet?:)

2013. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ahogy az esküvő szokott kezdődni, most úgy kezdődjön a szakítás.


http://www.youtube.com/watch?v=mN4vc7nfndU


Kedves híveim ( hozzászólók :D )

Azért gyűltünk itt ma össze, hogy tanúi legyünk Bence, és barátnőjének szakításának.

Bevonult a pár, és most megkérdezem a kedves híveket, hogy van-e itt közülünk, aki tiltja a pár szakítását. Aki tiltja az szóljon hozzá, ha pedig nem szólnak hozzá, akkor hallgassanak örökké :)


Mától Bence és barátnője hivatalosan is szakítottak.

Jó egészséget, sok boldogságot mindkettőtöknek!

2013. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem hagytál időt közbeszólni....

szerintem ne szakítsanak,aki olyan h.lye, hogy ezt tűri, az meg is érdemli :D

Amúgy meg hátha összeverekednek az utcán és a google street view- pont elkapja. majd kitesszük banner helyett GYK-n.

Ja amúgy meg tényleg pap vagy? én igen.... :) Feri Atya.

2013. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Dehogy vagyok pap :D Csak hülyéskedtem :) Ők nem esküdtek, hanem szakítottak. Megvolt a szakítási ceremónia :)

Egyébként már gondoltam arra is, hogy amikor válóperek vannak, akkor is mehetne ez így :) De jól nézne ki :DD

2013. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon megmondanám neki a magamét ha sokáig ezt tapasztalnám, hogy ha nem kellesz oda, akkor nem is találkoztok mert nem akarod, hogy zavard őt és a fontos köreit!

Én mindent szóvá teszek a barátomnak, ha bánt amit csinál, mert magától nem jön rá.

2013. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!