Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósjelöltnek ajándékötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósjelöltnek ajándékötletek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal, 1 éve együtt is lakunk. Anyukájának pont pár nappal azután lesz születésnapja, hogy meglátogatjuk őket. 51-et tölti. Sokat dolgozik, különösebb hobbija nincs (vagy nem tudok róla), régen sokat olvasott meg goblenezett. Ma már "nincs rá ideje". Természetesen együtt veszünk/csinálunk neki ajándékot, de a barátomnak sincs ötlete. Az a gond, hogy olyan, ha valamire szüksége van, azt úgyis megveszi magának. Porfogót meg nem akarok. Ajándékozzunk élményt? Az sem jó, mert falun laknak, az esetlegesen felmerülő költséget úgyis nekik kellene állniuk (pl. benzin). Eszembe jutott, hogy süthetnék tortát, de mivel nem azon a napon megyünk haza, talán nem jönne ki olyan jól szülinap előtte tortázni, de sütit vinnénk. Mit gondoltok?
2013. máj. 23. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
na ez egy jó ötlet
2013. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bomba
2013. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Sírhely.
2013. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
komolyra fordítva jó ötlet :)
2013. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet? A süti? És ezt adjuk KETTEN? :D Köszi a támogatást, de azért ennél többet szeretnénk. Nagyon sokat segít nekünk, nem az a tipikus anyós, akiről a viccek szólnak. Szóval szeretnénk örömöt okozni neki. Mindegy, hogy vesszük vagy csináljuk, csak jó legyen. Várom az ötleteket, előre is köszönöm! :)
2013. máj. 23. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha úgyis falun lakik vegyetek neki két kiskacsát :D
2013. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én pl tudom, hogy anyósom szereti a citromos dolgokat, ezért volt amikor citromos krémet csináltam,és palacsintát, azt vittük. Nagyon oda volt érte:), aztán volt már citromkrémes kókuszos süti is, illetve neki is ugyanaz a kedvenc írója, mint nekem:D Stephen King, ezért minden karácsonyra King könyvet kap, ha kiadnak akkoriban akkor újat, ha nem akkor régebbi kiadást, mivel elég kevés van meg neki. Volt, hogy szülinapjára is kapott. Mindig örült neki, mert ez személyes! És az az édesség is amit szeret!


Érdekes módon mindegyik dolog nekem jutott eszembe, pedig mégiscsak a férjem anyja.. Furcsa:)


Érdeklődj a férjedtől, hogy miket szeret, minek örülne.


27/N

2013. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!