Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs téma a barátnőmmel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs téma a barátnőmmel mit csináljak? Többi lenn.

Figyelt kérdés

pár napja járok egy lánnyal és nagyon zavar hogy ha nem mondom neki hogy pl:jöjjön beszélgetni vagy valami akkor nem is jön és ha én nem beszélek hozzá akkor szinte meg sem szólal és ez nagyon zavar..vagy ma például én ő és barátnője voltunk a teremben és szinte nem is foglalkozott velem tehát én egyedül ültem ő meg csak a barátnőjével beszélgetett és ez nagyon zavaró nem nagyon volt még komoly kapcsolatom de vele komolyan gondolom és úgy veszem észre hogy ő nem veszi komolyan pedig úgy tudom hogy kb 3 hónapja tetszem neki..mit kellene mondanom,csinálnom hogy a tudtára adjam hogy ne érezze magát feszülten mellettem mert én is feszült vagyok de én próbálok közös témát találni vagy valami de ő szinte semmit nem csinál csak hallgatja amit beszélek meg válaszol rá nagyon ritkán hoz fel ő témát.(hülyeségeket tartsátok magatokban nyelvtan tanár sem kell)

14/f vagyok barátnőm 15 éves gondolom egyértelmű hogy lány:) jah és ezt elfelejtettem tehát nem tudom hogy ez csak az én fejemben létezik vagy igy van-e de én úgy képzeltem el ezt a kapcsolatot hogy nagy boldog leszek alig fogom várni hogy újra láthassam ennek ellenére csak szomorkodom egész nap mert annyira zavar amit leirtam természetesen várom hogy lássam de nem úgy ahogy képzeltem. remélem érkezik pár értelmes válasz is:)mint mondtam hülye válasz és nyelvtan tanár nem kell:) előre is köszönöm válaszokat.



2013. máj. 24. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
+akkor még beszélgethettek is a filmről:D v otthonra dvd-t, és pizzaevés, az is jó:):):)
2013. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszettél neki, nem elég. Ismerd meg. A legegyszerűbb tényleg az, ha a családja után érdeklődsz, a barátai, hobbija után. Látni fogja, h komolyan gondolod és megnyílik. Ne akarj feltétlenül harapófogóval kiszedni belőle mindent, majd válaszol, ha akar. Idő kell a bizalomhoz, légy jó barát, érezze, hogy te bármikor, bármilyen témával meghallgatod.
2013. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
kell egy kozos program! amirol aztan beszelhettek. valami hulyulos delutan v vmi..
2014. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!