Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg a barátnőtöknek (24 éves), hogy fogyókúráznia kell?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, megsérteni semmivel sem, semmi pénzért, szóval finoman hogyan tudnám rávezetni, hogy kezdjen el fogyózni? Ti mit mondanátok?
2013. máj. 25. 08:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudsz olvasni, vagy csak simán gyengeelméjű vagy?

Ez a Szerelem, szex kategória!

2013. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt olvass sokat a fogyás helyes módszeréről, hogy ne valami idióta "fogyókúrát" erőltess rá, amitől egy életre elveszed a kedvét a táplálkozásra való odafigyelésről, ezáltal sikeresen elcseszed alakját és egészségét mindörökre.

Például kezdd ezzel:

[link]

2013. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
amikor meri ki magának a vacsiadagját viccesen bökd oda jajj kicsim nem lesz az egy kicsit sok? :D Erre tuti megkérdezi h miért kövér vagyok? te meg nem kicsim de kezd elszaladni veled a ló vagyis a kiló :D :D na szerintem egy hétig nem lesz szex kicsit megutál de ha nagyon szeret akkor szerintem nekiállna fogyózni amúgy ez olyan téma h nem lehet finoman feldobni vagy finoman megbeszélni ez nekik kb olyan mintha a te farkadról lenne szó h kicsi...a nők halálosan komolyan veszik a külsejüket nem tűrik a kritikát
2013. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nehogy megmond neki tesó, kész öngyilkosság!!!!

Am az a fontos h jól érezze magát a bőrében.

2013. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!