Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek! Voltatok már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Voltatok már hasonló helyzetben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve vagyunk együtt barátommal,én 19F,ő 22F.


A probléma az,hogy ritkán tudunk találkozni,heti egy alkalomkor,mert róla nem tudják otthon,mert azt mondja,a szülei eléggé meleg ellenesek,így fél felvállalni engem.

Azt veszem rajta észre,hogy magával sincs 100%-ig megbékélve,holott a mai világban,azért ez már majdnem természetesnek számít.

Engem zavar a titkolózás,meg hogy folyton el kell játszanom,hogy egy 3-ad rangú haverja vagyok,aki néha a városban jár,és ott alszik nála.......rólam tudják otthon,közömbösen viszonyulnak ehhez a témához,ide jöhet,

viszont én nem sűrűn mehetek hozzá.....

Zavar hogy nem vállal fel a szülei előtt,és utálok hazudozni.....


Szerintetek mit tegyek?



2013. máj. 25. 13:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem adj még neki, időt, ez nem egy könnyű lépés.

De egyszer úgyis elkell mondania.

Még tanultok? Összeköltözés még nem jöhet szóba?

Ha hozzátok mehet akkor beiktathatnátok kicsit több találkozót, mert a heti egy elég kevés.

2013. máj. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Egy kicsit legyél türelmesebb! Nem könnyű egy ilyen lépést megtenni. Saját tapasztalat. 21 éves vagyok és még én sem mondtam el a szüleimnek, hogy meleg vagyok. Igaz nekem nincs barátom, de akkor is nehéz. Próbáljatok kicsit több időt együtt tölteni és beszéljétek meg a dolgaitokat.
2013. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes vele, így is sok rajta a nyomás, előbb utóbb el fogja mondani de addig is támogasd és ne rakj rá egy lapáttal te is azzal hogy sietteted.
2013. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!