Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni ha elhagynak egy ráadásul szebbért?

Figyelt kérdés

7,5 év után elhagyott az élettársam, egy kolléganőjébe szeretett bele.

Szép nő vagyok, de a lány nálam 6 évvel fiatalabb, szép, nagymellű.

Van ovis gyerek, semmi nem érdekli csak a farka vezeti képes mindent itthagyni és csövesen távozni csak hogy a nővel lehessen.

Nézegetem a facebookon a csaj képeit nem hinném hogy nagyságrendekkel szebb lenne nálam.


2013. máj. 26. 11:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
A 2. babával betelt a pohár. Már az elsőre sem volt kész. A mostani baba tervezett volt, vagy megint becsúszott?
2013. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Ő akarta mindig h legyen 2. gyerek :) Mert akkor az lenne az igazi meg szép család meg kéne kistesó a gyerkőcne stb... :) Csak terv volt meg beszéltünk róla :)
2013. máj. 26. 13:22
 23/36 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom, hogy így alakult. Sokszor mondják, aztán mikor már késő, akkor visszalépnek..Nem igazán értem az ilyen férfiakat, az az igazság. Csak tippelni tudok mi lehet..

Na meg reménykedem benne, hogy az én párom nem lesz ilyen..mert ugye sose lehet tudni. Nyilván te se láttad ezt előre..

Mindenesetre kitartást kívánok neked! :)

2013. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Megitta a sörét, és a másfél doboz cigijét elszívta.

A gyerek nem érdekli? Az, hogy valaki szebb, vagy nagyobb a melle, nem biztos, hogy jobb, de ez csak később derül majd ki.Ha már van gyerek, ne menjen el, mert kinek a felelőssége

felnevelni? Nem csak a tied.Egyébként, mindig van szebb, meg jobb, de jól is néznénk ki, ha mindenki váltana.Mondjuk sok ilyen van. Nem kár érte, de sajnálom, hogy ez történt.

2013. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

A gyerek nem érdekli, azt mondta ne is reméljem hogy rendesen fizet utána mert Ő nem lehúzható balek stb mint a barátja aki fizet 25%ot a tényleges fizetéséből plusz a gyereke oviját plusz ha kell valami megveszi vagy felesben... szerinte a barátja balek... nyilván azért hiszi ezt mert hogy mögötte elég jó háttér áll neki meg semmije. A ruháit vitte el ma még párnát is tőlem kért. A kocsiját itt kellett hagynia amit a családom vett neki.. elviszi holnap a tévét és a házimozi szettet mert annó ezt megígértem h a tévé az övé lehet szó nélkül, a házimozi cuccot meg a nővérétől kaptuk... de a családom közölte vigye a fenébe a cuccát holnap kapok másikat.

Nagy szerelem lehet az aminél itthagy mindent a totális anyagi biztonságot mindent hogy csövesen mehessen egy nőhöz akivel még ténylegesen össze se jöttek...

2013. máj. 26. 19:17
 26/36 A kérdező kommentje:
mögötte elég jó háttér áll= én mögöttem csak elirtam
2013. máj. 26. 19:18
 27/36 anonim ***** válasza:

Elárult Téged. Nem fizet a saját gyereke után? Akkor őt sem szereti.Minek kellett neki gyerek? Minek él az ilyen?

Remélem találsz egy normálisat.

2013. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy szerinte nem szorulok rá arra a 30 ezerre kb amit fizetne ha korrektül fizetne pedig hülyeség mert nekem elég rossz a fizetésem (100 ezer) az hogy anyuék megtehetik, h mindent megadjanak attól még nem azt akarom h ők fizessenek minden kiadásomat mert ő nem hajlandó.


A gyerek úgymond becsúszott de úgy hogy ő már hónapokkal előtte mondta hogy jó lenne szép család lennénk stb stb. inkább én nem lelkesedtem hogy 22 évesen anya legyek.

Persze jó így ahogy van :) Mostmár. Csak az apja egy emberi nulla.

2013. máj. 26. 19:32
 29/36 anonim ***** válasza:
Azért az kemény, hogy gyakorlatilag az új luvnyához, a házimozi cucchoz meg a tévéhez jobban ragaszkodik mint a saját gyerekéhez. Egy percig se bánkódj utána, jobb is, hogy nem ilyen apaminta áll majd előtte.
2013. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mármint a gyerek előtt:)
2013. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!