Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni ha elhagynak egy ráadásul szebbért?

Figyelt kérdés

7,5 év után elhagyott az élettársam, egy kolléganőjébe szeretett bele.

Szép nő vagyok, de a lány nálam 6 évvel fiatalabb, szép, nagymellű.

Van ovis gyerek, semmi nem érdekli csak a farka vezeti képes mindent itthagyni és csövesen távozni csak hogy a nővel lehessen.

Nézegetem a facebookon a csaj képeit nem hinném hogy nagyságrendekkel szebb lenne nálam.


2013. máj. 26. 11:35
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Elköltözött tegnapelőtt de már megbánta. Kilép a melóhelyéről, elküldte a csajt a fenébe stb.... Én meg nem tudom adjak e esélyt.
2013. máj. 28. 12:37
 32/36 anonim ***** válasza:
Mire fel? Toll a fülébe!
2013. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Hiányzunk neki szeret és hibázott. És hagyjam itt az anyámékat mindenestől és költözzünk albérletbe.... (mármint a házat amit anyámtól kaptam, kocsit amivel én jártam (VW Golf 5) és marad az a kocsi ami az én nevemen van (Lacetti)...

Ez szép és jó lenne de ha egyszer elhagyott...elfog megint ha épp egy szép buksza rámegy... szerintem.

2013. máj. 28. 18:45
 34/36 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad. Az ő értékrendje, a házimozi, és a nagy mell. Amikor elment ezt választotta. Albérletbe ne menj, mert Te nő vagy, és mint ilyen, érzékeny az anyagi biztonságra. Ő kilépett a munkahelyéről, össze-vissza kapkod, ugrál két nő között, nem túl stabil ember. Persze én , nem tudom, és nem mondhatom meg, hogy Te mit tegyél.
2013. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Hanariko ***** válasza:
eszedbe ne jusson visszamenni hozzá! és ezt most nagyon komolyan mondom! különben nagyon rosszul jársz. megbánta, így járt, mutass be neki egy szépet a középső ujjaddal és éld a saját életed a gyerekeddel.
2013. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

A férfi értékrendjével, jellemével van a probléma, semmi mással.

Ne magadban keresd az okot, a hibát, ha a férjed normális beállítottságú, komoly, családcentrikus ember lenne, akkor még akkor is a popódat nyalná, ha a világ csúfja lennél, és nem érdekelné más.

Pont a múltkor láttam a vonaton egy olyan gyönyörű csajt, hogy nő létemre leesett az állam, az utasok is csak meresztgették a szemüket, mint egy színésznő kisminkelve, olyan szép volt, a barátjával utazott, hát unta is a csajt szemlátomást...alig várta hogy elkerüljön mellőle..

2013. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!