Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni ha elhagynak egy ráadásul szebbért?

Figyelt kérdés

7,5 év után elhagyott az élettársam, egy kolléganőjébe szeretett bele.

Szép nő vagyok, de a lány nálam 6 évvel fiatalabb, szép, nagymellű.

Van ovis gyerek, semmi nem érdekli csak a farka vezeti képes mindent itthagyni és csövesen távozni csak hogy a nővel lehessen.

Nézegetem a facebookon a csaj képeit nem hinném hogy nagyságrendekkel szebb lenne nálam.


2013. máj. 26. 11:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Pontosan azt akartam én is megfogalmazni mint a 2-es, nem azért kúr félre egy férfi, mert a másik nő jobb vagy szebb, hanem mert MÁS. Valamiért megfogta benne valami. Ez nem azt jelenti, hogy te rosszabb lennél vagy valami hiányzik belőled, hanem hogy abban a nőben volt valami, ami leegyszerűsítve kiváltotta belőle a f@szállási ingert. De erről nem te tehetsz. Mit csinálj? Hagyj magadnak időt túllépni a dolgon, az idő segít ezen csak és egy szerelem.
2013. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy tisztában vagy a saját értékeiddel, és azzal hogy tudod, mit veszített el általad.
2013. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet, megmondom őszintén, mit gondolok. De így látatlanban is megmondom, hogy egyikőtök sem szebb a másiknál, csak MÁS.
2013. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted a képeket, Hajdú-Bihar megyében élek. Nem perverz célra kellenek. :D
2013. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
ide is küldheted.
2013. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Küldtem talán mindenkinek bocs ha valakinek duplán. Facebookos képek, ezek mind friss képek róla, nem akartam régebbieket mert változott a haja pl.

Rólam is friss képek.


Az igaz hogy a kolléganője ugye szépen felöltözve van ott, smink stb. Mi meg amikor itthon voltunk én sokszor otthoni cucc, ami azért nem szakadt melegítő. De sokat bográcsoltunk (szakács a srác) és ahhoz az ember nem a 20 ezres kedvenc farmerjét veszi fel...

Így nézve igaz hogy engem nem a legjobb formámban látott mindig.

2013. máj. 26. 12:47
 17/36 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nehezen lehet egy ilyet feldolgozni, viszont jót írt az egyik előttem szóló. Tisztában vagy saját magaddal és azzal, hogy mit veszített.


Egyébként a megcsalással én is így vagyok, mint te. Az más. Nyilván nem örülnék neki, meg ne is vegyenek hülyére, hogy minden héten mást dug mellettem, na de amiről nem tud az ember az nem is fáj. Ha nincs semmi gyanús, akkor feltételezem, hogy nem is teszi. Ha elhagyják az embert az nehéz eset. Mivel van egy ovis korú gyereketek, ezért igencsak hamar jött a baba.

Becsúszott?

Lehet nagyon lekötve érezte magát. Akár évekig. Most jött egy kis vérfrissítés, és hirtelen felindulásból lelépett.

Szörnyű dolog.

2013. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Túlélem de még fáj mert sokat küzdöttem. Változtam miatta míg ő ugyanúgy szívta a napi 1- 1,5 doboz cigit itta a sörét literszámra (amikor dolgozott meló után 2-3 sört, szabadnapjain akár a dupláját) én meg takaritottam próbáltam főzni h az Ő szakács ízlesének megfeleljen.

Utálom a farmert de azt kezdtem hordani miatta mert neki a női egyberuhák túl krvásak akkor is ha térdig érnek... stb stb. Belegondolva túlságosan a kevében akartam járni mig ez a nő meg kérette magát (azért pár smst sikerült elolvasnom, tudom csúnya dolog) és ez meg lohol utána.

2013. máj. 26. 13:02
 19/36 anonim ***** válasza:
47%
Egyet kell értenem az előttem szólóval, ez a pasi még nagyon éretlen, korai volt neki a családosdi, nagyon fiatalon lett apuka. Ne haragudj, de sajnos szerintem ez ami történt, borítékolható volt. Én pl. már azért nem nagyon állok le 30 aluli férfiakkal, mert a nagy részük még éretlen, felelőtlen.
2013. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

20 évesen jöttünk össze, 1,5 év múlva becsúszott a baba. A körülményeink jók voltak mert anyuék szerencsére jómódúak kaptunk házat mindketten külön kocsit vásároltak nekünk mindent ami kellett stb.

Mindenünk megvolt hogy jó legyen nekünk együtt...

2 hónapja lépett be a nő azóta 3 kibéküléses összeveszésen vagyunk túl.. utolsó kibékülésnél megbeszéltük hogy elfelejtődik a nő (meg nekem is a srác akinek időközben igent mondtam talira) és lesz 2. baba. Ez pont ma 1 hete volt... aztán 3 napot egy műszakban lehúzott a nővel és ma költözik....

2013. máj. 26. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!