Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Míért nem küzdenek egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukikutyus kérdése:

Míért nem küzdenek egy kapcsolatért a férfiak?

Figyelt kérdés
Míért van az,hogyha egy kapcsolatban nehézségek adódnak,pl.betegség,anyagi gond,lelki probléma,családi probléma...akkor a férfiak homokba dugják a fejüket,és megvárják,amíg elül a vihar,és elvárják,hogy a nők egyedül vészeljék át a nehézségeket. Férfiak,míért csak addig jó nektek egy nő,amig minden rendben?
2013. máj. 26. 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A családot fenyegető veszély elhárítása---pont azt nem teszitek!
2013. máj. 26. 20:23
 12/15 anonim ***** válasza:

Ismered a mondást: minden sikeres férfi mögött egy nő áll. A nő feladata megteremteni a nyugalmat, a férfi csak akkor lép be a képbe, ha a nő nem boldogul.


A másik oldala, hogy a férfiak (általában) problémaorientáltak. Értem ezalatt azt, hogy nem beszélgetnek csak úgy, nem agyalnak dolgokon, hanem amikor felmerül egy kérdés, megválaszolják és mennek tovább. Mi nők, meg akkor is szeretünk a problémákról beszélni, ha még aktuálisan nincsenek is. Nem lehet, hogy ezt értelmezed te homokba dugott fejnek?

2013. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan sajátmagam esetében az volt,hogy ha beteg voltam,vagy nem volt munkahelyem,netán meghalt valakim,vagy depressziós voltam,mindig minden pasi arrébb állt. A férjem épp nem áll arrébb,csak nem lehet vele az adott problémákról beszélni,úgy csinál,mintha nem léteznének...
2013. máj. 26. 20:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek,sajnos velem is ugyanez a helyzet.Párommal nem tudok mindent megbeszélni,nem akadok megértő,hallgató fülekre,mert nem érdekli,eltereli a témát,sőt mondhatni zavarja,mert ő nyugalmat akar. Nem veszi észre,hogy emiatt csak eltávolodunk egymástól.Szerintem ez senki részéről nem normális dolog,hanem lelketlen. Ez a gyávaság jele és arra utal,hogy nincs problémamegoldó készségük vagyis lehet van de nagyon csekély. Magyarán szólva nem mondhatók lelki társnak az ilyen emberek. pedig az embernek erre szüksége lenne.Vannak olyan férfiak,akik képesek erre,csak pont olyanokat fogtál ki,meg persze én is,aki nem képes erre.
2013. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen,biztosan vannak rendes férfiak is,akik tényleg olyan igazi hősök,mint amilyeneket a filmeken látni,de szerintem nagyon kevés,általában a többség a nőkre hárítja a problémát! Ha kapcsolatot akarnak kezdeményezni,akkor már eleve nem is kell nekik olyan nő,akiért küzdeni kell,csak olyan,akinél nincsenek bonyoldalmak,nehogy ki kelljen állni valakiért!
2013. máj. 27. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!