Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak olyan pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan pasikkal lehet találkozni, akiknek a középpontban a sex áll és laza kapcsolatot, vagy szeretői viszonyt akarnak? Miért nem akarnak barátnőt és miért élik meg kötöttségnek a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 15:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Te szoktál kezdeményezni vagy általában a férfiak? Értem ezt úgy, hogy megtetszik valaki és odamész -e hozzá beszélgetni, van e olyan baráti köröd, ahol tudsz ismerkedni?

Vagy a férfi megy oda Hozzád minden alkalommal?


Nem tudom milyen a személyiséged, de nekem kicsit visszahúzódónak tűntél. A visszahúzódó nők meg sokszor elkövetik szerintem azt a hibát, hogy várják, hogy a számukra megfelelő férfi jöjjön fehér lovon.


Amúgy mondják azt is, hogy az ember úgymond képes "bevonzani" bizonyos embertípusokat. Talán valami megfog Téged elsőre az ilyen férfiakban és csak később látod be, hogy ezen tulajdonságuk ellenére ugyanolyan tahók.


Nem biztos, hogy a férfiakban van csak a hiba, szerintem vannak rendes férfiak a világon, csak meg kell találni ezeket a gyöngyszemeket :P:)

2009. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ezek a fasz*ik bü*dös kurv*ák:-)
2009. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jó nő, akkor viszont lehet, hogy rossz emberismerő vagy, azért fogsz mellé. Tanulj az eddigi tapasztalataidból és biztos megtalálod akit kersel, ha esetleg van kedved írj nekem.
2009. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg elég visszahúzódó és önbizalom hiányos vagyok.

És nem nagyon mozgok emberek között.

Csak interneten próbálkozom, lehet, ez is a baj.

Köszönöm a válaszokat.

Igyekszem többet emberek között lenni..

2009. okt. 6. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!