Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Egy kis közvélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Egy kis közvélemény kutatás. Ti megnéztek más pasikat az utcán?

Figyelt kérdés
Akár, ha vele vagytok, akár ha nélküle. Ha igen, férfiak -mert biztos férfitársaim is megnyitották :D- ti hogy kezelitek ezt?
2013. máj. 29. 13:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek a zöld pacsi eddig.:)


7-es válaszoló. Teljes mértékben egyetértek veled! Leginkább azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam arra is, mennyire befolyásolja ez a kapcsolatot.

Ha valaki meglát egy jobban kinéző férfit/nőt, mennyi esetben fordul meg a fejében, hogy jobb, mint a párja. :)

2013. máj. 29. 13:56
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze :) Bár a megnézem helyett inkább azt mondanám, hogy észreveszem, ha jön egy nekem tetsző pasi. Természetesen a barátom is észrevesz más nőket. Ez normális, mi inkább viccesen kibeszéljük ezeket sértődés helyett :D Attól, hogy szerelmesek vagyunk egymásba és természetesen nagyon is bejön nekünk a másik még van szemünk :D

19/L

2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is megnézem a pasikat, a párom mellett is, bár kevésbé feltűnően. Igen, sokszor szembejönnek olyanok is akik ezerszer mutatósabbak mint a párom, ugyanígy benne van a pakliban az ő részéről is, hogy ezerszer jobb nőket láthat tőlem. Semmi pénzért nem adnám fel a kapcsolatom viszont, és ezt ő is tudja nagyon jól. Szeretjük egymást, de nem beszéljük meg a "látottakat". Valahogy nem illik bele a kapcsolat profiljába részemről. Egyszer kétszer oké belefér, de inkább szívesebben hangoztatom a véleményem a barátnőim körében akikkel vicces beszélgetéseket tudunk boronálni ilyen helyzetekből. Jobban esik ha a párom azt érzi hogy ő a tökéletes nekem, ami igaz is, még ha meg is nézek másokat.
2013. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!