Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartja furcsának néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja furcsának néhány fiatal, hogy a kapcsolatokban a pénz, az anyagi helyzet is fontos?

Figyelt kérdés
Mindent pénzért lehet megvenni, fontos dolog, általában pénzbírsággal is büntetik az embert... nem véletlenül.
2013. máj. 31. 13:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szóval ilyen szempontból abszolút nem számít.
2013. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is furcsállom kicsit, vagyis inkább azt tartom furcsának, hogy mennyire fontos. Pedig nem is vagyok fiatal.

34/N

2013. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

10-11.

Ellentmondasz önmagadnak. Az előbb fejtetted ki hogy életképtelen pasikkal nem kezdesz. Vagyis fontos számodra, hogy a férfi legalább magának elő tudja teremteni a megélhetését. Egyébként ezzel én is így vagyok. Nem várok semmi extrát a pasitól, de amit egyedül megengedhetek magamnak (például utazás), arról ne kelljen lemondani, mert a párom épp hogy a vegetáláshoz szükséges anyagiakat (vagy még azt sem) képes csak előteremteni magának. Annyira jól én sem keresek, hogy két főt utaztassak.

2013. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13, jó, de na, azért érted te is.
2013. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Akkor a fogalmakat kell először tisztázni. Az, hogy számít a pénz, számomra nem egyenlő azzal, hogy a milliárdos herceget várja valaki. Annyit jelent, hogy nem mindegy, hogy a másik egy hajléktalan koldus, vagy vele nagyjából egy szinten kereső dolgozó ember. :)

Egyébként értelek.

2013. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Úgy úgy na, egy véleményen vagyunk. :-)

Csak sokan itt a pasik meg úgy vannak vele, hogy ha egy lány ezt így kimondja/leírja, hogy neki számít, akkor egyből anyagias ribi, aki elvárja, hogy a segge alá tegyenek dolgokat, pedig te is, én is és lemerem fogadni, hogy az itt válaszokat adó hölgyek többsége is úgy van vele, ahogy te megfogalmaztad.

2013. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha ezt kimondja, akkor nem anyagias ribi. Ha ezt mondaná, megigérném, hogy a lehető legtöbbet igyekszem majd előteremteni és megpróbáljuk majd megoldani, hogy mindenre jusson, hogy mindenre kijöjjön.

Erre, a nő vagy azt mondja, hogy rendben és megbízik bennem, vagy otthagy. Ha otthagy, akkor egy anyagias ribi, mert nem képes együttműködni és igen, csak a pénz számít neki.

2013. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
remélni szeretném ,hogy csak akkor fontos ha nincs ,szükség van az anyagi biztonság is nyilván sőt... de az édes kevés 1 kapcsolathoz.
2013. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!