Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norcyy kérdése:

Miért érzem úgy, hogy nem szeret és hazudik nekem folyamatosan? Barátom mindigis rendes srác volt, de egy ideje feszültebb a kelleténél, és már nem olyan türelmes mint régebben. Problémánk, nem nagyon van, kivéve egyetlen egy dolgot.

Figyelt kérdés
Van egy lány bnője, aki régen (kb már 4 éve) tetszett is neki. Ezze a lánnyal egy helyen laktak, de a lány már több mint egy éve elköltözött 8000 kmre, és már férjhez is ment.Annak idején egyszer lementünk és a párommal sokáig voltak kint kettesben, megkérdeztem páromat többször is h akk történt-e köztük vmi, a párom azóta is mondja h semmi, és engem soha nem csalna meg.De mostanában ha megkérdezem, akkor felhúzza magát, pedig itt az érzés bennem, h tuti volt vmi. Levelezgettek is, míg a csajnak meg nem mondtam a magamét. Állítólag csak arról h miújság meg ilyen alap dolgok.csak ezt btom sose mondta nekem. Képeket tárolt a pasim róla, amit végülis kitöröltettem, és látom h fontos neki a csaj. De nem érti meg h ez nekem rossz és ha csak barátok , akk ne így viselkedjen. Szerintetek én viszem túlzásba a dolgot? Hogyan értessem meg magam vele?
2013. máj. 31. 14:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
észrevettem am azt, hogy amikor ezt így megkérdőjelezem, mindig az jut eszembe, hogy az exeim milyen alattomos módon vertek át és hát majdnem ugyanígy..annyira szeretném ezeket a rosszakat kitörölni a fejemből és csak egy nyugodt kapcsolatban élni, mikor megismertem az első 3 hónapban el nem tudtam hinni, hogy nekem egy ilyen srác adatott...ahogy elkezdtem a "hülyeségeim" onnantól kezdve látom h gond van.. belátom, hogy az én hibám, és szeretném is vissza csinálni, rájöttem, hogy az önbizalmam se vmi nagy és mindenkit jobbnak gondolok magamnál..ez lehet a legnagyobb gond??
2013. máj. 31. 14:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha sokat b*szogatod ezzel, lehet tényleg megcsal, hogy ne csak a semmiért baszogasd. Ezt most hagyd abba! Komolyan mondom sajnálom a srácot. Én a helyében ezt nem bírnám... Ha azt mondom páromnak, hogy szeretem, akkor szeretem. De ha erre azt mondaná, hogy "nem is" vagy hasonlót... megkérdezném tőle, hogy "Miért? Te azt szeretnéd?"

Ne fesd már az ördögöt a falra... kérlek...

2013. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az önbizalommal van a gond. Persze, nem lehet egyik napról a másikra teljesen kicserélődni, de ha fontos neked a jelenlegi kapcsolatod (és elkövetkezendő életed, mert az önértékelésem rengeteg mindenre kihat), akkor kezdj valamit ezzel a problémával. Járj önismereti csoportba, vagy keress egy jó pszichológust, ha egyedül nem megy.
2013. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mivel nagyon is érzem azt hogy magamon kell változtatni, biztosan keresek egy olyan megoldást ami jó. Nem szeretném az életünket megkeseríteni, inkább azt szeretném, ha boldog lenne. Sok minden van amúgy bennem amit meg szeretnék valósítani, és tuti h azt gondolná , hogy ezt a lányt szerette volna régen. Csak mindigis inkább ez a kis visszahúzódó bátortalan lány voltam. De most, hogy így kiirtam magamból a gondot, és kaptam válaszokat, sok mindenre rájöttem.! köszönöm az őszinte válaszokat
2013. máj. 31. 15:04
 15/15 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni, ha eddig nem tetted. vagy jógázni. vagy ezt kombózni. fesd be a hajad. olvass el egy jó könyvet. ezek mind jót tesznek testednek-lelkednek:)))
2013. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!