Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyebb egy csúnya fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb egy csúnya fiúnak egy olyan csinos nőt megszerezni, aki nagyon erkölcsös és ezért nagyon kevés pasinak adja magát oda és nagyon sokára, azért mert ilyen férfiből nagyon kevés van?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal, a lány nagyon csinos, de 28 évesen csak egy fiúval volt még, mert nagyon kevés fiúnak adja oda magát, olyan fiúnak, aki nem akarja lefektetni és bizony nagyon hosszú ideig vár vele fél év is vagy több. Na most azt mondta, hogy ilyen férfi nincs szerinte, mert mai férfiak nem várnak és ha nincs rövid időn belül szex, akkor továbbállnak. Na most ha én sokáig tudok várni a szexel és ezt mutatom is, akkor fog engem akarni, mert látja rajtam, hogy más vagyok mint a többi férfi mert akár házasságig is tudnék várni
2013. máj. 31. 15:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9-es

Igen, ezen, gondolj bele, aki jól néz ki, pasi az nem fog várni hónapokig, míg szexet kap, amikor rengeteg jó nő van, aki azonnal szexelne velük vagy elég hamar, ma van egy ilyen mentalitás, hogy minek várni a szexel és pláne a pasik nem szeretnek hónapokig várni. Na most a ronda pasik úgyis várnak, mert nekik évekig nem jön össze, ezért egy ilyen nőnél sikeresek lehetnek, mert csak annyit lát belőle, hogy igen ez nagyon ritka férfi, hogy ennyi ideig tud várni ez biztos engem szeret

2013. máj. 31. 15:57
 12/22 anonim ***** válasza:
De ha nem tetszel a nőnek, nem fog veled szexelni, csak azért, mert vársz rá, ezt fogd már fel!!!
2013. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írja... -.- jó lenne felfognod, hogy ha ronda vagy, egy szép lány nem fog leállni veled.....ennyi, ez van
2013. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12-es

De ettől fogok tetszeni neki, nem hallottál olyanról, hogy elsőre nem tetszett, de mégis megtetszett, mert olyan a lelke, hogy "megszépül" valaki egy idő után. Általában az ilyen hosszú ideig váró nők, érzelmesebbek és náluk létezik ez a belső miatt megszépül a gyerek a szemébe effektus.

2013. máj. 31. 16:01
 15/22 A kérdező kommentje:
14. ezek ilyen szentimentális romantikus nők, Ő is ilyen amúgy
2013. máj. 31. 16:02
 16/22 anonim ***** válasza:

"Utolsó jól írja... -.- jó lenne felfognod, hogy ha ronda vagy, egy szép lány nem fog leállni veled.....ennyi, ez van"

Bezzeg ha mi férfiak írjuk ezt, rögtön le vagyunk hurrogva. Most akkor ki is a felszínes?


"De ettől fogok tetszeni neki, nem hallottál olyanról, hogy elsőre nem tetszett, de mégis megtetszett, mert olyan a lelke, hogy "megszépül" valaki egy idő után. Általában az ilyen hosszú ideig váró nők, érzelmesebbek és náluk létezik ez a belső miatt megszépül a gyerek a szemébe effektus."

Sajnos a nők ilyenre nem képesek, egyikük sem. Nem látnak tovább a külsőnél, és ha csúnya vagy, nem kíváncsiak a lelkedre.

2013. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Aham....majd meglátod ha nekünk nem hiszel. Csak akkor minek kérdezed? Arra vársz, hogy mindenki azt mondja: "Igen, ötször lefog szopni azonnal helyben, aztán megdughatod hátulról." Mi a francnak kérdezel, ha a tapsztaltabb válaszolók, akiknek már volt dolguk mondjuk esetleg hasonló szituációval, mást mondanak, ami esetleg igaz, de neked az nem elfogadható?


NEM fog veled szexelni, ha nem kíván, ennyi. Lehetsz rendes, bármi....(meg amúgy is te is csak a szexre vágysz a kérdésed alapján, szóval te sem vagy különb....)

2013. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Úristen kérdező, te nem vagy épelméjű!! Nem jutsz nőhöz, de azért a szakértőjük vagy. Gratulálok!! Kérlek olvasd már el, amit az első oldal legalján írtam: EZ SZÁNALMAS. Át fog látni rajtad, mert te sem azért vársz rá, mert szereted, hanem mert egy kétségbeesett kanos pali vagy, aki a szex reményében még akár hónapokat is vár valakire! Ne legyél már hülye! Gondolod nincs olyan JÓ PASI, aki ne lenne hajlandó várni akár fél évet arra, akit szeret?! Én több ilyet is ismerek, képzeld!! Nincs rád szorulva ez a nő, talál magának jobbat, olyat, aki szerelemből vár rá és még ki is néz valahogy, nem pedig olyat, mint te, aki csak dugni akar, csak éppen annyira nyomoronc, hogy egy ilyet kell bejátszania! Nem érzed úgy, hogy kihasználod a lányt? Elvégre te csak dugni akarsz...
2013. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Sajnos a nők ilyenre nem képesek, egyikük sem"

Ez kicsit általánosítás nem gondolod.

Épp minap jött így össze a húgom egy pasival.-

Mondogatta nekem olyan ronda nem tetszik a gyerek, de mindig jön udvarol stb. Aztán végül összejöttek. Kérdeztem is, hogy ő neked nem tetszett, nem? Aztán mondta, igen, de valahogy hogy rájöttem, hogy ne is olyan ronda idővel és megtetszett

2013. máj. 31. 16:07
 20/22 anonim ***** válasza:
Általánosítás, de attól még igaz. A húgod is azért jött össze vele, mert rájött h nem olyan ronda, nem azért, mert a személyisége megfogta volna. Bár így is kötve hiszem, h 1-2 hónapnál tovább vele maradna.
2013. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!