Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 14 évesen korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj 4 kérdése:

Szerintetek 14 évesen korai lenne a szex? A negativ kommentelök kiméljenek, normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 13:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az is korai.
2013. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
12%
az szerintem nem
2013. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
Korai mindkettő. Ne siesd el, várd meg a megfelelő embert, mert később megbánhatod. Még fiatal vagy...
2013. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 hyatt ***** válasza:
kívánod? Folyamatosan nedves vagy és fetrengsz éjszakánként?
2013. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Korai mindkettő!
2013. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő korai. Ennyi idősen elég a csók.
2013. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%

"A negatÍv kommentelŐk kÍméljenek, normális válaszokat kérek."


Szerintem a tanulással kellene foglalkoznod inkább (pl. nyelvtan). És mi az, hogy negatív nem kell?


Csak az írjon, aki szerint teljesen normális, hogy egy gyerek nemi életet él? Akkor ne azt kérdezd, hogy szerintetek. Hanem írd azt, hogy megerősítést vársz, mert eldöntötted. A szíved mélyén tudod, hogy korai, de igazolást keresel magadnak.

2013. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
ugy értettem hogy negativ kommentelök hogy nem kell lehordani mindennek hogy a tanulással foglalkozzak meg ilyenek mert normálisan megkérdeztem és nem kell lehurrogni
2013. jún. 2. 14:08
 19/24 anonim ***** válasza:
Ne tegyél fel úgy kérdést hogy a negatív válaszok nem érdekelnek. Semmi értelme. Korai igen, a fiúzás is korai nemhogy a szexualitás.
2013. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#19 a fiúzás hol kora az ő korába te is elkezted ennyi idősen de abba sajnos igaza van hogy még a petting és a szex is túl korai :/ amúgy meg szerintem ha van nagyobb tesód vele jobban meg tudnád ezeket beszélni mint vadidegenekkel !
2013. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!