Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket idegesítene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket idegesítene, ha a párotok ilyen hülyeségeket kérdezne?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy már többször láttam egy fekete cicát kóborolni x helyen. Erre kérdezte, hogy az a cica az, amelyiket y helyen láttuk? .. x és y hely között 1 órányi távolság van...

Engem annyira idegesítenek az ilyen hülye kérdései, egyrészt honnan tudjam, hogy az a cica volt-e, de ha picit belegondolok, akkor biztos, hogy nem az volt.

Meg amikor főztem megkérdezte, hogy megmosom-e a zöldségeket mielőtt beleteszem.. Hát b@sszus, neem, koszosan teszem bele..

Egyszerűen fel sem tudom fogni, hogy kérdezhet ilyen f@szságokat! Annyira idegesít, mondtam már neki régebben is, akkor leállt egy időre, de most megint kezdi. Ilyenkor átfut a fejemen, hogy tényleg hülye, vagy mi van?!


2013. jún. 4. 15:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én,hogy ingerült vagy most is.
2013. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdeztem amit kérdeztem, nem holmi unatkozásból. Ha szeretsz valakit ilyeneken nem húzod fel az agyad. Igen, mindenkinek vannak hülye kérdései, tisztázni kell hogy ne kérdezzen ilyen hülyeségeket. "Annyira idegesít, mondtam már neki régebben is, akkor leállt egy időre" Akkor most mért nem mondod neki? Logikádat nagyon nem értem.
2013. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Hogy ne lennék ingerült, ha eszembe jutnak ezek a bugyuta kérdések, egyből felmegy a vérnyomásom

Ő nem hülye, tehát nem értem, miért?!?!?!

Ez kb olyan, minthogy tudod, hogy valaki többre képes, mégsem teszi.. Idegesítő, mert többre képes..

2013. jún. 4. 16:04
 14/25 A kérdező kommentje:
Most is mondtam neki. Semmi változás.
2013. jún. 4. 16:04
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
már ne haragudj, de neked szerintem az idegeiddel vannak problémák. Nem viccből és nem kötözködésből mondom, de hogy felteszel egy kérdést, és arra gondolsz h ilyenekt kérdez, már attól felmegy a pumpa, meg attól is, hogy valaki nem olyan választ ír, amire vársz. nyugalom.
2013. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%
Az neked a bajod, hogy nem dugott meg rendesen!
2013. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hogyne menne fel a pumpa? Idegesítőek a kérdései, hétvégén is feltett belőlük párat... Rájuk gondolok és kb kiráz a hideg, annyira hülyeségek
2013. jún. 4. 16:08
 18/25 anonim ***** válasza:
Szexeljetek többet.:)
2013. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Heh, a vőlegényemet hallanád, miket kérdez, mikor kuktáskodik mellettem :D Én aranyosnak találom, és helyzettő függően vagy normálisan válaszolok, vagy olyan vicces választ adok, amiből egyből leesik neki, hogy hülyeséget kérdezett.

De amúgy ha te ezen ennyire felhúzod magad, akkor szerintem más gondok is vannak (nem rosszindulatból írom).

2013. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az ilyen helyzetben én is megkérdeztem volna megmostad-e a zöldséget. :D De komolyan. Belegondolva ez olyan, mint ha hülyének nézném a másikat, pedig nem. Ösztönösen kicsúszik a számon xd

a macskás dolog meg.... ilyenek a lányok. Egy picit hülye kérdés, de egy csomó lány megkérdezte volna a helyében. Ismerek ilyet, pedig nem egy hülye leány

2013. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!