Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket idegesítene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket idegesítene, ha a párotok ilyen hülyeségeket kérdezne?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy már többször láttam egy fekete cicát kóborolni x helyen. Erre kérdezte, hogy az a cica az, amelyiket y helyen láttuk? .. x és y hely között 1 órányi távolság van...

Engem annyira idegesítenek az ilyen hülye kérdései, egyrészt honnan tudjam, hogy az a cica volt-e, de ha picit belegondolok, akkor biztos, hogy nem az volt.

Meg amikor főztem megkérdezte, hogy megmosom-e a zöldségeket mielőtt beleteszem.. Hát b@sszus, neem, koszosan teszem bele..

Egyszerűen fel sem tudom fogni, hogy kérdezhet ilyen f@szságokat! Annyira idegesít, mondtam már neki régebben is, akkor leállt egy időre, de most megint kezdi. Ilyenkor átfut a fejemen, hogy tényleg hülye, vagy mi van?!


2013. jún. 4. 15:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én abszolút átérzem :)

Nagyon szerettem a páromat, de hosszú távon ezt tényleg képtelenség elviselni. Néha már csak rá néztem, lapos tányérnyira meresztetett szemekkel, hogy ezt most hogy? Ezt most tényleg komolyan kérdezi? Egyszerűen nem hittem el, hogy felnőtt értelmes férfi hogy képes akkora orbitális baromságokat kérdezni, amire vagy teljesen kézenfekvő a válasz, vagy előtte két perccel már egyszer megbeszéltük ugyanazt a dolgot. Nagyon idegőrlő tud ám lenni :( És az a helyzet, hogy mi szét is mentünk. Éppen e miatt. Egy idő után már eljutottam arra a pontra, hogy ha még egy kérdést feltesz, én tényleg neki megyek. Így jobbnak láttam békében elválni... A mai napig jóban vagyunk, de néha még most is vannak olyan dolgai, hogy tényleg csak pislogok :D

2013. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott eszembe erről, mikor egy régi film egyik jelenetében (Jól áll neki a halál volt a magyar cím) ül Bruce Willis és Meryl Streep, mint házaspár, egy limuzinban, tök kussban, bámulnak ki az ablakon. Egy kis idő után a nő odafordul a férjéhez, és idegesen kérdezi:

"drágám, muszáj lélegezned?"


mindenki értse egyéni beállítottsága szerint.

2013. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem így a volt párommal kapcsolatban, mikor kezdett elmúlni a szerelem. A kérdésedből is az jön le, hogy nem szereted te őt annyira. Lehet, hogy kezd kihűlni ez a kapcsolat.
2013. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem is ismerős érzés ez... mindig is zavart kicsit, de sose húztam fel rajta így magam mint te. Mikor már mégis, akkor már nem is szerettem őt igazán... és szakítottam is hamarosan, pedig több éves kapcsolat volt.

Szerintem nálatok is szakítás lesz a vége, neki ilyen a jelleme, úgyse fog megváltozni, a tiéd meg ilyen, hogy idegesít, te se fogsz változni... hosszútávon tényleg csak egymás idegeire fogtok menni.

És tényleg tuti nem vagy már szerelmes belé, nem?

Belőlem akkor hozott elő ilyen szintű ingerületet az akkori barátom. Konkrétan már minden idegesített tőle. Könnyen lehet, hogy nálatok is tovább fog fajulni a helyzet.

2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én is naggyábol ugyanebbe a témába vagyok és te vagy az aki forrofeju mer Te fogod fel ugy hogy hulye...pedig azt nem tudhatod hogy a kérdéséből mire akart következtetni
2013. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!