Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetbe mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom depressziós vagyis ideges mindig mert nem talál jó munkát ahol dolgozik az nem valami jó és igaz nem minimálbért keres de nem 150-et és van hitele is amit fizetnie kell és nem sok marad neki ezért mindig ideges nem is tudunk sehova elmenni szórakozni csak ritkán és szexelni se szex sokat én is depressziós vagyok konkrétan semmi értelme az életemnek és nem tudom mit csináljak,hogy olyan legyen mint régen.
2013. jún. 6. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A problémák, az anyagi gondok mindig megviselik a kapcsolatokat. Egyet tehetsz, hogy enyhítsd a dolgot, hogy kiállsz a pasid mellett, mindenben támogatod, biztatod, és nem terheled le a saját gondjaiddal is.
2013. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ez a legnagyobb gondotok? No comment...

Én a híd alól mit szóljak, b*** meg??

2013. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A Katie ***** válasza:
Van, aki hónap végén száraz zsemlén él, van, aki meg nem tud elmenni szórakozni. Mindenkinek megvan a maga keresztje...
2013. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Én a híd alól mit szóljak, b*** meg??"

Még jó, hogy van free wifi zóna :DDDD

2013. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!