Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy nálatok butább, műveletlenebb emberrel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki szeretne velem összejönni, hihetetlenül jól néz ki, rendes és kedves, mégis érzem kettőnk között ezt a különbséget és nem tudom, hogy mi sülhetne ki így a dologból.
2013. jún. 7. 17:11
1 2 3 4 5
 11/49 pinkpancser ***** válasza:
87%
Tehát műveletlenebb emberrel nem szivesen jönnél össze, műveltebbel viszont igen. Akkor viszont a választottad jönne össze egy műveletlenebbel...
2013. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
48%
wooow filmet nézel :O az má valami xD Nekem egy két barátnőm nagyon buta volt, és zavart is,de más fogott meg bennük khm :D.Az meg hogy ki milyen iskolát végzett nem sokat jelent...van, hogy inkább csalódás..:/
2013. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 Buran ***** válasza:
85%

Az attól függ, mekkora a szakadék. Ha pici, elhanyagolható, akkor igen.



Valamint a változtathatóság fontos szempont. Lehetséges az eddigi környezet rossz hatása, stb. Szóval, ha tudom, hogy fejlődésre képes, s tudom, hogy képes vagyok ebben segíteni, s egy idő után felzárkózik mellettem, akkor igen.

2013. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
78%
Ki van zárva. Ha nem tudok vele komolyabb dolgokról beszélni, csak az esti filmről meg az időjárásról, az nekem elég lehangoló tud lenni.
2013. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
78%

Nem,mert nem tudnék vele miről beszélni.Hamar megunnánk a "milyen napod volt" jellegű kérdéseket.

Nem kell,hogy 80 papírja legyen,mert az nem feltétlenül takar műveltséget és intelligenciát.

2013. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokra megy az ember a müveltséggel ha azt érted alatta hogy könyveket oldavol, regényeket, novellákat stb. Ő dolgozik , ő ezek szerint a minden napi életben műveltebb mint te, mert ő már tudja hogy mennek a dolgok, mi a pénz fogalma stb. Majd ezekre te is rájösz hogy nem biztos hogy te vagy a műveltebb.
2013. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
37%

Nem, nem jönnék össze.

Miért kell a kérdezőt cikizni? szerintem teljesen normális, értelmes, jogos kérdést tett fel.

2013. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
12-es, filmek alatt nem a Másnaposok 3-at értem, hanem a művészfilmeket, drámákat. :)
2013. jún. 7. 17:28
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki művelt, még nem biztos hogy el tudsz vele beszélgetni bármiről is, ahhoz az is kell, hogy élvezzétek egymás társaságát.
2013. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Persze, lehet, hogy én sem vagyok művelt, igaz..:) Nem is tudom pontosan megfogalmazni, hogy mit értünk művelt ember alatt. Úgy kellett volna feltennem a kérdést, hogy "eltérő érdeklődésű".
2013. jún. 7. 17:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!