Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy nálatok butább, műveletlenebb emberrel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki szeretne velem összejönni, hihetetlenül jól néz ki, rendes és kedves, mégis érzem kettőnk között ezt a különbséget és nem tudom, hogy mi sülhetne ki így a dologból.
2013. jún. 7. 17:11
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

"Őőő....Ya! XP"


Te sem öregszel ugye? Csak szintet lépsz. :-D

2013. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Hmmm, egy szóval sem mondtam, hogy annyira nagyon művelt lennék, csak hozzá képest. De itt most nem is erről van szó.
2013. jún. 7. 17:58
 33/49 anonim ***** válasza:
mást nem tehetek, csak olyannal jöhjetek össze.
2013. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

"mást nem tehetek, csak olyannal jöhjetek össze."


Jó dolog az egészséges önbizalom! :-P

2013. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
48%
Köszi, hogy lepontoztatok! Bocs, hogy nem elégszem meg a "hogy vagy? milyen volt a napod?" című témákkal, hanem szükségem van a komoly beszélgetésekre is :( Az én kur.va anyámat!
2013. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
40%

"Köszi, hogy lepontoztatok! Bocs, hogy nem elégszem meg a "hogy vagy? milyen volt a napod?" című témákkal, hanem szükségem van a komoly beszélgetésekre is :( Az én kur.va anyámat!"


Nyugi engem is lepontoztak. Nem kell velük foglalkozni. Az emberek többsége nem művelt, és amikor jön egy ilyen kérdés frusztrációt éreznek. Erre legjobb példa az, amikor jönnek, azzal, hogy a diplomának köze nincsen a műveltséghez. Tényleg van rengeteg agyilag sötét diplomás, VISZONT azt mindig elfelejtik ilyenkor, hogy a szakmunkások, és a csak szimpla érettségivel rendelkezők között még sokkal több hülye van.

Ezen csak röhögni szoktam. Te egy művelt nő, vagy persze, hogy művelt hapsit keresel, ezek szerint az értékrended is rendben van, mert nem elégszel meg egy ostoba szépfiúval. Az ostoba szépfiúnak viszont sz@rul esik, hogy van olyan nő, akinél esélye sincsen, azért mert túl ostoba.

Na fogadunk, hogy ez a válaszom 0%-ban lesz hasznos? :-P

2013. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

akkora gyökér dolog, mikor valaki sír, hogy lepontoztak jajjajj istenem lepontoztak de anyu szerint akkor is nekem van igazam.-.-és ez nem műveltség hanem verébség.


te meg ne legyél már nagyra magaddal, úgyse kellesz itt egyiknek se :D....

2013. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

A vicc az, hogy amikor mondjuk a lepontozók összejönnének egy náluk jóval műveltebb, tanultabb valakivel, ők éreznék magukat a legrosszabbul, mikor mondjuk a párjuk társaságában szociológia, pszichológia, atomfizika, vagy művészfilmek a téma, és hozzá sem tudnának szagolni...

És ez ám iszonyú kínos, mindkét fél számára!

2013. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

"Erre legjobb példa az, amikor jönnek, azzal, hogy a diplomának köze nincsen a műveltséghez."


Aki igazán intelligens, annak nincs szüksége rá, hogy egy darab papírral próbálja igazolni magát. (Most nem konkrétan rád gondolok, hanem úgy általában azokra, akik szeretnek ezzel dobálózni, hogy a diplomások értelmesebbek, de a diplománál többet nem nagyon tudnak felmutatni.) Legtöbb egyetemista ismerősöm egyáltalán nem okos, csak maximum ért ahhoz, amit tanul, meg még összeszedett némi tudást innen-onnan, de az intelligenciát szerintem nem abban mérik, hogy ki mennyit tud, hanem hogy mit kezd azzal a tudással ami a birtokában van.


"számomra a műveltség a tárgyi tudásnál kezdődik, legyen az illető jártas, fizika, kémia, biológia terén, és irodalomból, történelemből se legyen tök hülye ezek a dolgok KÖNYVBŐL tanulhatók, ezek nélkül nem vagy művelt"


Rendben, tegyük fel hogy valaki jártas ezekben... és? Munka után hazamentek, békésen elcseverésztek az aerodinamikáról vagy a génmutációkról, világháborúkról... közben Etiópiában (vagy akár csak elég arrébb autózni néhány faluval) éhen hal mindenki, de sebaj, ti legalább nem ostoba TV műsorokról beszélgettek munka után! Mennyivel különbek vagytok másoknál, tényleg. Az ilyen embereket szokták sznoboknak hívni.


"a szerénységnek köze nincsen a műveltséghez"


Igen, csak általában a magukat ilyen nyíltan műveltnek tituláló emberek sötétek mint az éjszaka, és nagyjából ennyi amihez értenek, hogy információkat gyűjtsenek össze dolgokról, aztán máris valakinek képzelik magukat. Abban igazad van, hogy a tárgyi tudás az alapja mindennek, de igazából az iskola is csak arra van, hogy eddze az agyadat, a matematika órának pl. nem az a lényege, hogy álmodból felébredve is tudd mi az a Pitagorasz-tétel, hanem hogy fejlessze a logikai képességeket (a nyelvtan szintén inkább logika), irodalom / történelem - ha jó tanárod van, akkor itt gondolkodni is megtanítanak, nem csak bemagoltatják veled a tényeket, a természettudományok jók arra, hogy tisztában legyél vele hogyan működik a világ, mert az sosem árt, és stb...


Szóval oké, tartsa magát nyugodtan műveltnek az aki sokat tud, csak jusson eszébe az is, hogy attól még, hogy be tud magolni egy csomó mindent, intelligensebb nem feltétlenül lesz azoknál, akik nála kevesebbet tudnak. Jobb ember meg pláne nem.

2013. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
58%

# 39: itt most értékrendekről van szó, hogy hasonló emberek általában egymás társaságában érzik jól magukat.

Egyetértek abban, hogy a diploma nem feltétlenül jár együtt a műveltséggel, az intelligenciával, ezt magam is tapasztalom.

Ugyanakkor én pl. netes oldalakon ismerkedem, és nagyon sok olyan férfi ír rám, akikkel egyszerűen nem tudom élvezni a társalgást - mert nincs közös témánk, más a kommunikációs kódunk, más az érdeklődési körünk. Amikor próbálom elmagyarázni, hogy én nem ilyen típusú társalgásra vágyom, akkor egyszerűen nem értik... nyilván sokszor megkaptam már én is, hogy beképzelt kultúrsznob vagyok, de inkább vállalom ezt a címkét, mint azt, hogy olyan emberre kelljen pazarolnom az időmet, akinek a társaságában egyáltalán nem érzem jól magam!

2013. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!