Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatban vagyok, de a barátnőmnek van közben pasija. Nem tudom, ezt meddig akarja húzni, de én már kivagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy engem jobban szeret, de még nem tudja elhagyni a pasit, mert őt másképp szereti. Szinte mindig együtt vagyunk, vele meg heti egyszer találkozik max, nekem ez mégis rosszul esik. Egyikünknek sem volt még ilyen kapcsolata, csak egyszerűen elkezdtünk egymásba szeretni. Nem tudom, mit tegyek.

22/L



2013. jún. 7. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg a barátnődnek, hogy már nem tudok hogy kezelni ezt a helyzetet, kiborít teljesen.

Körülbelül azt amit nekünk mondtál... meg kell beszélnetek sajnos másképp nem megy

2013. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem venném ilyen lazán a dolgot... megmondanám neki, hogy zárja le a sráccal, ha veled komolyan gondolja... Én tuti nem játszanám a harmadik félt..
2013. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%
Egyébként én fiú vagyok de utálom a leszbikusokat mert undorító hogy egy csaj egy csajjal van együtt és nekem nem lehet az a csaj a csajom aki leszbikus mert leszbikus szóval érted nemvagyjósemmire
2013. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kolosszus22 ***** válasza:
5%
Utolsó, megnyugtatlak, a legtöbb leszbikust nem is szeretnéd, hogy a barátnőd legyen. A nagy részük elég csúnyácska. A kapós, szép nők általában nem állnak be leszbinek, jut nekik f*sz is. :D
2013. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

56 kg, 170 cm, sötétbarna hosszú haj, kék szem, 75/C-s mell, csajos öltözködés, szoknya, magassarkú stb

ezek a paramétereim, kétlem hogy csúnya lennék...s lőn leszbikus vagyok, NEM KELL nekem pasi köszönöm szépen pedig sokszor megfordulnak utánam :)

19/L

2013. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, hogy elegem van ebből, nem leszek pótlék. Ő meg mondta, hogy már elmondta a pasijának, hogy ez van és nagyon kiakadt, de kezd beletörődni. Nincs olyan, hogy "kell neki a pasi is", én is jártam srácokkal és néha van olyan, akit helyesnek tartok, de nem tudok beleszeretni másba.

Aki azt írja, hogy szörnyen rondák az ilyen lányok: van benne valami, legalábbis rengeteg kidobóemberszerű csaj van, ezért sem ismerkedtem soha direktben. Én természetes szőke, 178 cm lányos lány vagyok, a barátnőm meg szexi és nagyon szép, szóval nem tudok ebben állást foglalni, én a külsejébe szerettem bele először.

2013. jún. 9. 14:13
 17/19 A kérdező kommentje:
A ringyó az első (már törölt) válaszra volt komment, mely szerint ringyó vagyok..gondoltam, minek tiltakozzam, ha már így el lettem könyvelve:D
2013. jún. 9. 14:18
 18/19 anonim ***** válasza:

de csak elmondta és nem szakított vele úgy tűnik...

Tényleg nem tudom, hogy bírod, nekem nem menne :/

2013. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nah, ez is egy sztereotípia, hogy a leszbikusak rondák :D Jó, vannak csúnyácskák...előfordul...pasiban is van csúnyácska :D


Ahogy a kérdező is írta magáról, hogy nem tartja magát csúnyának, meg még valaki (lány), úgy én is leszbikus volnék, és a pasik is állandóan ismerkednének velem.

Magas és sportos testalkatú vagyok. Van egyéniségem, kisugárzásom, és több nőiesség van bennem, mint a plázacicuskamicuskákban xD

És a csajom is egy bombanő :P


A pasik (mint azt már az egyik kedves egyed írta) azért nem szeretik a leszbikusokat, mert nincs konkurenciájuk :D


Visszatérve:

Tényleg nem tudjátok ezt másképp megoldani: meg kell beszélnetek, és megegyeznetek!

(Ezért nem volt soha komoly kapcsolatom biszex csajjal) xD

Nem osztozkodom :D

2013. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!