Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. Szerethetek egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Szerethetek egyszerre két lányt?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg:

21 éves vagyok 4 éve van barátnőm akivel nagyon szeretjük egymást nagyon jól elvagyunk sose veszekszünk minden jó vele és az életemet is eltudom vele képzelni.

Probléma annyi, hogy 1 hete találkozgatok egy lánnyal aki iránt szintén ugyan ezt érzem. Szexen kívül minden volt már közöttünk szóval megcsaltam barátnőmet de viszont se barátnőmet se az új lányt nem akarom elveszíteni. Mi tévő legyek ? :S segítsetek kérlek!


2013. jún. 10. 19:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
+ Ez a mondat, h neked csak a barátnőd számít! Ha ő számított volna akkor nem tetted volna azt amit tettél. Inkább ne hazudj többet, mert már én készülök ki! ...
2013. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
csak ő van nekem = amit említettem, hogy nincs családom, nincs senkim csak rá számíthatok! és annál rosszabb nincs ha egy embernek nincs egy biztos pont sem az életébe! és én ezt az egy biztos pontomat nem akarom elveszíteni!
2013. jún. 10. 20:27
 13/21 anonim ***** válasza:
De akkor ha ő az egyetlen biztos pontod, akkor MI A K.RVA ELETERT LEPTEL FELRE?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!? Ezt magyarázd el nekem... Akkor most már azt a biztos pontot keresd annál a r.bancnál... ;)
2013. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
azért csaltam meg mert vele is ugyan olyan jó mint barátnőmmel...
2013. jún. 10. 20:55
 15/21 anonim ***** válasza:
B*azd meg!milyen egy k*ocsog vagy!ugyanugy szereted mi?eddig kire szamitottal?ki allt melletted?kit szerettel?ezt nem hiszem hogy az a hulye p*csa egy het alatt megtudta volna tenni?Es hogy a f*szba szerettel bele ilyen hamar es negy ev utana baratnodet kidobnad ugyanolyan rangsorolasba teszed mint azt a k*urvat!?hagyd ott azt a masik csajt es mond el a baratnodnek ezt az egeszet ews hogy megbantad amit tettel es rajottel hogy mekkora b*lfasz voltal...vagy ha meg mindig nem hagyod ott es lepsz tul a csajon akkor vallald a kovetkezmenyeket es inkabb hagyd szegeny "baratdnodet" jobb lesz neki...par ev vagy par honap mulva el sem fogod hinni mekkora hibat kovettel el es majd sirva fogsz konyorogni a (majd akkori)volt baratnodnek...hulye p*cs
2013. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Csak annyi, h igazi gyökér vagy... :D Férfinak nem is akarlak nevezni. Remélem veled is elfogja valaki ugyan ezt játszani, mint te a barátnőddel... Az már túl nagy kérés lenne, ha azt kívánnám, h a barátnőd legyen az a személy és hagyna is el valaki másért!
2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A barátnőd sokkal rendesebb csávót érdemel! ha szeretted volna nem lettél volna képes ilyen aljasságra!

csak attól félsz hogy az új csaj lepattint majd és akkor egyedül maradsz!a mostani meg egy biztos pont neked! Undorító amit csinálsz!

2013. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hàt ez tényleg gàz ahogy most viselkedsz és gondolkodsz, hogy egy szintre helyezed mind a 2 lànyt. A baràtnõd érdekében, ha egy kicsit is tiszteled, elmondhatnàd neki õszintén hogy megcsaltad, és utàna férfiként viseld el a következményeket. Remélem kidob és gyorsan túl lép majd rajtad. Te meg nyugodtan udvarolgathatsz annak akinek csak akarsz. És ahogy màr elõttem is írtàk, idõvel rohadtul meg fogod bànni, hogy kit veszítettél el... Csak akkor màr túl késõ lesz.
2013. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
és legalább már együtt laktok és úgy csaltad meg, vagy ameddig a barátnőd otthon van, szépen elsunnyogtál a másik csajhoz?
2013. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Teljes szivbol kivanom hogy a baratnod megnezze a gyakori kerdesek oldalad es eszrevegye ezt a kerdest
2013. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!