Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogadnátok a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok a barátotokat ha megcsalt és elhagyott titeket?

Figyelt kérdés
Megcsalt és elhagyott engem, de én most is nagyon szeretem őt. Szeretne most visszajönni hozzám. Ti visszafogadnátok?
2013. jún. 11. 22:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk mindketten. Az a helyzet egyébként hogy átjött hozzám és lefeküdtünk egymással. Na igen lehet nem kellett volna, mondjuk nagyon jó volt az igaz, nagyon hiányzott ő már nekem. Olyan volt mint régen, milliószor elmondta hogy szeret engem és megváltozott. Szóval megpróbáljuk újra. Én eddig is komolyan gondoltam vele, csak ő volt olyan kicsapongó...De nagyon bizonygatja hogy megváltozott.
2013. jún. 12. 22:41
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát ha így alakult akkor most már csak az idő az ami a segítségetekre lesz!

Idővel meglátod, hogy nem csak mondja, hanem tényleg megváltozott!! Vagy nem!! Majd kiderül! De ne légy hisztériásan féltékeny, mert lehet, hogy meg akar változni, de egy ragaszkodó negatív csajtól menekülnek a pasik!


Szóval sok sikert a kapcsolatok újrakezdéséhez! Majd lesz valahogy és akárhogyan is végződik annak úgy kell történnie!! Csak az a lényeg hogy boldog legyél!


Az, hogy lefeküdtél vele, jó is meg rossz is... Rossz mert ha húzod az agyát annál jobban értékel, de jó, mert ha csak dugni kellettél neki akkor az hamarabb kiderül és továbbléphetsz!

2013. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!