Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogadnátok a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok a barátotokat ha megcsalt és elhagyott titeket?

Figyelt kérdés
Megcsalt és elhagyott engem, de én most is nagyon szeretem őt. Szeretne most visszajönni hozzám. Ti visszafogadnátok?
2013. jún. 11. 22:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

22:33


De, dehát így is volt, mert 2,5 évig együtt voltunk.

2013. jún. 11. 22:39
 12/22 anonim ***** válasza:
az nem jo ha ugy beszélnek rolad a barátok előtt, mintha ribi lennél, de az sem jó mikor a pasid haverja mondogatja a pasidnak h milyen jó nő ez és ez, mindenkit mond csak téged nem, mintha te nem lennél az, na az is gáz
2013. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

2-es megmondta!

Jó hülye az a nő aki visszafogad egy ilyen pasit aztán megint csak a sírás jön, és utána minden pasi szemét lesz...

2013. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%

Jézusooom!!!


A hasonló helyzetet megélt válaszadók többsége nem volt képes felülemelkedni a kicsinyes sértettségükön!!! és most itt osztják az észt hogy "ne bocsáss meg", valamiféle önigazolásnak saját maguk számára...


Aki nem járt ebben a cipőben az meg a média tudatmódosító hatásának és a közhiedelem hatására egyből lebeszél a megbocsátás lehetőségéről, úgy hogy nem tudnak részleteket!!! Fontos tudni, hogy milyen volt a kapcsolatotok, milyen volt a megcsalás, mi volt a kiváltó ok, mi volt a hiba benned+benne és a kapcsolatotokban, stb...


Vissza lehet fogadni, újra lehet bízni, felül lehet emelkedni!!! De ezt mind-mind ezer és ezer apró dolog átgondolása után.


Sokan jönnek azzal, hogy aki egyszer az utána is....

Erre csak annyit mondanék, hogy:


"a kisgyermek is megbotlik, míg járni tanul, s ez nem jelenti azt, hogy egész életében botladozni fog!!!"


Sajnos a mai társadalmunkat fogyasztói társadalommá "formálták át" ha elromlik valami dobd ki, vegyél újat... Az hogy megpróbáld kijavítani, helyrehozni fel se merüljön benned...S ezt az emberek a kapcsolataikra is kivetítik.

Nem kéne!

Ha megcsaltak, vizsgáld meg az okát! Ha önvizsgálat nélkül belevágsz ugyanabba a kapcsolatba/vagy másikba újra meg fog történni. Ha viszont tudod a kiváltó okot, tudsz változtatni és tudsz majd bizalommal élni!!


Nyugodtan írj privit!


Ja és tüskét dédelgető, érzelmi sebeket feldolgozni képtelen válaszolók, jöhet a lepontozás, hisz nektek úgysem tetszik a válaszom, mert fáj nektek...

2013. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%

14-es.

A tököm kivan az ilyen áldott jó hobbipszichológusoktól. De komolyan.


A pasija megcsalta, aztán elhagyta. Tehát nem a kérdező dobta ki, hanem a pasi őt! Kibeszéli a haverokkal, milyen az ágyban. Ez ám az őszinte, tiszta szerelem!

Adjon neki egy esélyt, mert ... miért is?

Mert jó a szex?


Amennyiben a kérdező úgy gondolja, hogy annyit érdemel, hogy a pasi megalázza, kibeszélje, érzelmek nélkül kurogassa, és dobja mint egy taknyos zsebkendőt, miután még párszor megcsalta, akkor feltétlen kezdje újra!

Ha úgy gondolja, hogy megérdemel egy normális, hűséges, odaadó férfit, akkor keressen egy ilyet.


Aki szereti a másikat, és mégis megcsalja, az nem fogja utána kidobni.

Az kapar, mint malac a jégen, hogy mindent jóvá tegyen.


De itt nem erről volt szó.


Kéne a srácnak még egy-két nosztalgia dugás, amíg nem talál egy másik csajt, és akkor dobja megint.



Pfff...


Senki sem sértettségből tanácsolja, hogy ne fogadjon vissza egy olyan embert, aki így megalázta, mert nem fog megváltozni.

Józan ész. Tapasztalat. De még a pszichológia is ezt diktálja.

2013. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

15!


Általánosságban írtam, mivel más megcsalásos kérdéseknél is ugyan ezeket a válaszokat olvassa az ember...


De azt az álláspontomat ebben az esetben is fenntartom hogy az emberek lebeszélnek a megbocsátás lehetőségéről, úgy hogy nem tudnak részleteket!!!


Nem érzem eléggé sok információnak az eddig tudomásunkra jutott dolgokat, ahhoz, hogy egy idegen ember kapcsolatába ily komoly tanácsot adhassak! Pl. az hogy kibeszéli a haverjának lehet, hogy durva kifejezés. hölgy azt írta, hogy visszahallotta. Haveri beszélgetések közt is van különbség! Van aki a barátnőről ribiként beszél a haverjának, és van hogy egy társaságban előjön a szó a szexről és érdeklődnek egymás nemi életéről, ahol elhangozhat olyan mondat is a fiú szájából, hogy "igen minden tökéletes vele, ennyire jó még senkivel sem volt..." Szerintem ez nem megalázó kibeszélés!! A haver ezt már a saját kis fantáziáját hozzátéve másképp is visszamondhatja...

2013. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

folyt...


nem tudhatjuk, hogyan történt a beszélgetés...

az hogy félredugott majd otthagyta lehet hogy gondolkodási időre volt szüksége a srácnak! Nem tudjuk a pontos körülményeket!!!

Nem tudjuk hogy járt a másik csajjal és szakítottak és azért megy vissza... NEM TUDJUK!!!két mondatból már leszűritek az egész sztorit!!!

Nem szabad! Többet kell tudni!!

2013. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Soha, soha semmilyen körülmények között! Aki egyszer csalt megteszi másodszor is... És az megint Neked fog fájni... :(
2013. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Úgy jöttünk össze hogy neki volt barátnője 1,5 évig de megcsalta 2-szer, de a lánnyal maradt ettől függetlenül. Majd megismerkedett velem, szintén megcsalta (velem) de miattam már el is hagyta. És együtt voltunk 2,5 évig. Hol együtt voltunk, hol nem, párszor engem is megcsalt, majd elhagyott. Én őt nagyon szerettem, sokat szenvedtem mikor elhagyott. 1 évig nem beszéltünk, de kb 1 év után összefutottunk és valamennyire kibékültünk, beszélő viszonyban maradtunk. Én felvetettem neki hogy béküljünk ki, de nem akart. Azért ilyen szülinap-karácsony stb. napokon írtunk egymásnak 1-1 sms-t de ennyi. Én még most karácsonykor is mondtam hogy békülünk ki mert szeretem, de nem akart, mert azt mondta elő fognak jönni a régi hülyeségek. Tény hogy a megcsalásban én is benne voltam, mert sokat nyaggattam hülyeségek miatt, már kb rosszul volt ha találkoztunk, mert csak veszekedtünk és elmenekült tőlem...Szóval kb 2 évig voltunk külön. Nekem volt 1 barátom közben, neki meg jópár nője de csak szexkapcsolatok voltak, azt mondja hogy ki akarta magát élni és ezért szexelt összevissza, de kapcsolatot csak velem tud elképzelni. Azokkal a lányokkal érzelem nélkül volt, felém meg érzelmei voltak amik nem múltak el, csak a testi vágyai hajtották mindig más lányok felé.


Mondjuk hallottam hogy 2 hónapja még más lányokkal próbálkozott, de azok is csak külsőleg jöttek be neki, kapcsolatot egyikkel sem akart.

2013. jún. 12. 12:09
 20/22 anonim ***** válasza:

Na kedves kérdező, köszönjük, hogy több információval szolgáltál!


Elég zavaros az ügy...

Ezek után azt mondanám, hogy kerüld el messzire ezt a srácot!!! Viszont, ha 2év különlét/más kapcsolat alatt/ nem tudtál belőle kiszeretni akkor szar helyzetben vagy!

Két dolgot tehetsz:

Elkerülöd nem tartod vele többé a kapcsolatot és megpróbálsz erőszakkal kiszeretni belőle, vagy

ha fiatal vagy és úgy érzed hogy "kinőzte" magát a srác és te is megváltoztál, hiszti nélkül bizalommal tudnál a kapcsolatban élni akkor 1-2 évet áldozz rá és akkor nem marad benned a "mi lett volna ha" érzés. DE ezt tényleg csak akkor ha fiatal vagy és komolyan tudnátok gondolni!!!

2013. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!