Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mekkora az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az esélye, hogy egy kimagaslóan okos, sokdiplomás, jóképű pasi érdeklődjön egy kedves, értelmes, helyes nő iránt, aki nem végzett egyetemet, csupán egy kicsit intelligensebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 09:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Egyébként én férfiként idegrohamot kapok ettől a mentalitástól. Lyuk-lyuk, csak a keret legyen szép?

Érdekes, a barátnőm például (nekem) gyönyörű, mégse topmodell alkat, és nem azért vagyok vele, hogy felvágjak a haverjaim előtt. Nem is mindig könnyű vele, de így szeretem.

Válaszolva a kérdésedre: igen, nekem volt nem diplomás barátnőm (pedig nekem van, több is, működött ameddig működött.) A mostani barátnőmnek is van, de amennyi hülye diplomás van, egyáltalán nem ez számít :)

2013. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo ugye tudod, hogyha valaki magat megkerdojelezhetetlenul okosabbnak tartja a tobbinel, az nem eppen a legokosabb, soot...
2013. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hol láttad, hogy ezt a srác írta volna?:D
2013. jún. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!