Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők inkább összejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők inkább összejönnek helyes kelendő pasikkal és ezzel vállalják, hogy megcsalják, elhagyják őket, mint hogy összejöjjenek olyannal akikhez kevésbé vonzódnak, de biztonságban lehetnének?

Figyelt kérdés
Tudom egy csúnya pasi is megcsalhatja a nőt és egy helyes meg nem. De ha rizikót nézzük, akkor egy helyes pasi sokkal gyakrabban csalja meg a nőt, azért mert sokkal kelendőbb a kisrétések száma, sokkal nagyobb, mint egy csúnyának. Magamról is tudom, én csúnya vagyok, de mikor baránőm volt, örültem neki mint majom a farkának rá se néztem más nőre, de ha helyes lennék lehet más lenne a helyzet. A nők ennyire buták, hogy rémennek a jópasikra és vállaljék, hogy inkább megcsalják csak azért mert jó palival akarok lenni......
2013. jún. 12. 12:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

10-es

Pedig csinos szép barátnőt akarok!! És remélem lesz is

2013. jún. 12. 13:29
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők általában, ahogy én is, azt választják, akihez a leginkább vonzódnak. Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy az illető külsőre tökéletesen az ideáljuk lesz. Én pl. egy alkatilag teljesen az addigi ideálommal ellentétes srácba szerettem bele.

Persze annak sincs értelme, hogy valaki olyat válasszon, aki nagyon taszítóan hat rá külsőleg, mert akkor meg a kémia nem fog működni. Viszont olyan, akit esetleg előtte nagyon észre sem vettünk, igenis megszépülhet a szemünkben, ha megszeretjük.


Másodsorban pedig ahogy már írták is, nem biztos, hogy egy csúnya pasi nem csal meg és az sem, hogy egy helyes igen. Meg ott van még az is, hogy alapból nem is mindenkinek ugyanaz tetszik.

2013. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Itt többen felvetettek egy érdekes kérdést. Azt írják, hogy mocskok a ronda fiúk, mert ha megtudják, hogy ők is kellhetnek másoknak, akkor félrelépnek.

ez lehet, hogy elsőre nézve elítélendő, de másodjára azért nagyon is meg lehet érteni. Egy lány vagy egy jobb fickó simán annyit szexelhet, amennyit csak akar, nem lesznek komplexusai, nem lesz kielégítetlen és frusztrált!

Egy ilyen ember el sem tudja képzelni, hogy milyen lehet a másik oldalon lenni!

2013. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13-as: Majd még mindjárt megsajnálom azokat a csúnya srácokat, akik megcsalják a barátnőjüket...
2013. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Pontosan erről beszéltem. Ha egy nő vagy egy jó fickó élne az ő helyében, akkor az vajon milyenné válna? Szerintem nagyon is hasonlóvá.
2013. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem boldogok akarnak lenni, hanem azt akarják, h irigyeljék őket a jóképű pasijuk miatt. Ha a srác elég jól néz ki, akkor bármit elnéznek neki, a megcsalást is.
2013. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A 13.35-ös vagyok. Csak hogy megnyugtassalak, én a kapcsolatom alatt sem lettem "kelendőbb". Tisztában voltam emiatt azzal is, hogy amint valami miatt véget ér a kapcsolatom, nem lesz barátnőm többé. És valóban ez történt, már hat évvel ezelőtt.
2013. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"A nők ennyire buták, hogy"


Kérdező, amit itt a válaszok között reagáltál, a #9-es... Ha ezt és az eredeti kérdést összeadom, te tényleg egy balfašz vagy aki a kinézetére próbál mindent hárítani.


Nem az a baj, hogy te rondának vallod magad. A felfogásod, a személyed ami taszító.


Lehet önsajnáltatni, kivetíteni másokra és a világra a problémáidat, lehet hülyézni a nőket amiért nem téged akarnak, lehet itt jófiú-rosszfiú általánosítással tovább tocsogni a sztereotípiákban, akkor is csak azt hallod meg ami a felszínes nézőpontodat majd jól alátámasztja, és elégedetten csaphatsz az asztalra, na tessék, felszínes ez a világ.

2013. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nem csak az számít nekik hanem hogy mennyire vagy tökös, és mennyire közelítesz az alfahím mintához
2013. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Az igazsag az, kerdezo, hogy a csunya ferfiak allandoan piszkaljak a nem tokeletes testu noket, de meg egy jokepu ferfit sem hallottam eletem soran, aki kritizalta volna a nok kulsejet.


Szoval, sajnaltathatja itt minden csunya fiu magat, de ti elobb bantjatok az embert a kinezete miatt, mint egy jokepu ferfi.


Gondolom, azert kerestek magatoknak gyonyoru not, mert bizonyitani akartok a vilagnak, es jot tesz a kisebbsegi komplexusotoknak.


Termeszetesen elnezet a kiveteltol, de ti sem vagytok am szentek.

2013. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!