Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem? Mit tegyek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kb.5 éve hogy szakítottam egy sráccal akivel 5 hónapig együtt voltam,de rengeteg problémánk volt és szakítottam vele.Nem egymással voltak gondjaink hanem vagy család vagy más dolgok miatt de mi nagyon is megértettük egymást.Azért szakítottam mert láttam hogy bántja őt a helyzetünk és hogy nem nézi jó szemmel az ő családja hogy mi szeretjük egymást..Sajnos nekem pedig itthon az én családommal voltak problémák de nálam más gondok voltak..Úgy döntöttem egy idő után hogy nem akarom hogy szenvedjen mert nagyon fájt látnom,úgy éreztem ha elengedem ,lehetőséget adok hogy mással boldog lehessen és a családja elfogadhasson majd egy másik lányt és végre igazán boldog legyen..Elengedtem,úgy hogy majd belehaltam a fájdalomba...Ő csak annyit mondott hogy megfogom bánni..Nagyon csúnyán váltunk szét..

Próbáltam felejteni de nem ment...az első 2 év volt a legnehezebb..Minden este bőgtem utána..A 4.évben küldtem neki egy e-mailt hogy sajnálom ami történt..és hogy igaza volt..1 év múlva egy nap választ kaptam..Mikor megláttam nagyon féltem hogy elküld majd a pokolba..De nem..Azt írta hogy nem fogja soha megérteni miért tettem és hogy nagyon nehéz volt neki ez az időszak,megérti hogy nekem nehéz időszakom volt és hogy minden már a múlté és nem haragszik rám..1-2 levélben érdeklődtünk egymás iránt hogy mi történt azóta velünk és hogy vagyunk..

Mikor a leveleket olvastam megszakadt a szívem a fájdalomtól hogy elvesztettem..

A napokban is rengeteget sírtam ez miatt és teljesen kiborultam..mert még mindig Őt szeretem és mindig is Ő volt az igazi számomra..Félek hogy ő már nem érez semmit sem irántam és teljesen lezárta magában a múltat és nincs esélyem nincs 2.esélyem hogy újra együtt lehessek vele...Soha nem fogom tudni Őt elfelejteni..


2013. jún. 13. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
ááááá ez nekem ilyenkor már nagyon hosszú
2013. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki tartja emailben a kapcsolatot mostanság? :DDD Na mindegy, ez mellékes. Én aszondom ne félj, ha valamit szeretnél írd meg neki nyíltan. Nincs mit vesztened, vagy marad minden vagy nyersz! Nagyon sok szerencsét kívánok, nagyon pozitív személyiség lehetsz hogy képes voltál ezt megtenni csak azért hogy boldogabb legyen és te szenvedtél miatta.. Fel a fejjel. 18F
2013. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem merem még neki elmondani az igazat,főleg elárulni azt hogy én még szeretem Őt..Nagyon távolságtartó volt a levélben de vigyázott arra hogy ne bántson úgy érzem..

Félek hogy ő már semmit sem érez és szépen becsomagolva elküld engem a fenébe majd...5 éve szenvedek ,mert szeretem Őt félnék elmondani neki mindent...

Abban igazad van hogy nincs mit veszítenem mert egyszer már elveszítettem,de újra átélni ugyanezt...Nem bírnám ki..

Köszönöm a kedves soraid!

Remélem talán még újra boldog lehetek,kapok egy 2.esélyt...

2013. jún. 13. 01:53
 4/9 zoliba' ***** válasza:

nincs új lány a háttérben? Amúgy teljesen természetes,h távolságtartó! Te basztad ki őt. Nem is fog bízni benned jó ideig,arra felkészülhetsz! Ott lesz a szálka még, amivel szívenszúrtad. Am levelezgessetek,lassan fog felengedni az tuti. Én ha a bodriba belerúgok, utána megsimogatom, ő is érdekesen néz rám.

Egy kicsit lehetek troll? Miért pont este sírsz? :)

2013. jún. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! 5 év alatt már rég túl kellene lenned az ügyön. Szerintem keressél pszichológust mindenképp.
2013. jún. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úgy tudom hogy jelenleg senkije nincs...

Azért sírok csak este mert nappal a család vesz körül és elkellet hitetnem mindenkivel hogy azért szakítok vele mert nem szeretem.Nem mondhattam el senkinek azt ami bennem zajlott..Ha pedig nappal elkap a sírás elmegyek itthonról és sétálni megyek hogy senki se lásson sírni..

2013. jún. 13. 02:16
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 02:13!


Nem vagyok őrült,sem pedig bolond...Csak szerelmes..Elkövettem egy hibát,hogy elengedtem...és ez miatt pedig elveszítettem a boldogságomat de nem vagyok beteg hogy Agyturkász kezeljen..

Azért írtam ki ezt a kérdést hogy ha vannak értelmes emberek akik tanácsot tudnak adni vagy értelmes véleményt,elgondolkodjak azon hogy van -e még esélyem vagy próbáljak felejteni...mégha beledöglök is..

Másrészt az 5 évről pedig annyit hogy nem ok nélkül lett ez 5 év....Próbáltam túltenni magam de nem ment..

2013. jún. 13. 02:41
 8/9 anonim ***** válasza:

azt, hogy pszichológushoz kéne menned, nem azért írtam, mert azt gondolom, hogy megőrültél. bizonyos dolgokért, úgy gondolom, nekem sem ártana egy pszichológus. néha kell a segítség, ha valami nincs rendben.

egy egészséges lelkiállapotú ember szerintem nem sír minden nap egy öt évvel ezelőtti barátja miatt. én még ilyet nem hallottam.

de ha ennyire bánt, és nincs senkije az illetőnek, miért nem vele veszed föl a kapcsolatot? nem kell rögtön lerohanni egy szerelmi vallomással, de hát egy találkozót csak kérhetsz tőle, nem?

2013. jún. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

és itt mi a gyakorikérdéseken nem tudjuk neked megmondani, hogy van-e esélyed. ezt a fiútól kell megtudnod.

mindenesetre megkérdezni még mindig sokkal jobb, mint ha itt sírsz, azt közben meg boldog is lehetnél.

viszont benne van a pakliban, hogy esetleg ő nem akarja folytatni. ezért, hogy nehogy elveszítsd a lábad alól a talajt, érdemes szerintem szakemberhez fordulni, hogy felkészítsen. én így látom, szerintem nem vagy kiegyensúlyozott egyáltalán, és fel kell készülni mind pozitív, mind negatív válaszra. hogy tudd folytatni normálisan az életedet, ne függjél ennyire senkitől.

2013. jún. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!