Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg sokkal nehezebb komoly kapcsolatot találni, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tény, hogy a nőket körülugrálják a férfiak. Bulin, munkahelyen is egy nőre megy 4-5 pasi. Társkeresők is tele vannak férfiakkal. Egy nő nagyon könnyen talál magának pasit. De sajnos ezek a férfiak nem komoly kapcsolatot akarnak. Vagy ha igen linkek, vagy továbbállnak, mert már unalmas a dolog, más nő kell stb. Így ha egy nő komoly kapcsolatot akar, akkor sokkal nehezebb dolga van mint egy férfinek.
2013. jún. 15. 16:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez nyílvánvaló. A nemek természetéből fakadóan a férfiaknak szexpartnert, míg a nőknek érzelmi kapcsolatot találni nehezebb. "


Erre amit mondtál arra az a bizonyíték szerintem, hogy több prosti nő van mint fiú, több webcamos lány van pénzért, mint fiú, ezért ugrálják körül a nőket a pasik stn stb. mert a férfinak szex kell, nőknek érzelem, így férfiaknak szexpartnert találni jóval nehezebb, de komoly kapcsolatot a nőknek

2013. jún. 15. 17:35
 12/16 anonim ***** válasza:

Nehéz. Pláne egy elvált anyukának, ahol gyerek is van....szinte lehetetlen. Mármint olyan kapcsolatra gondoltam ami azért jön létre, mert bejövünk egymásnak és nem azért mert akár melyikünk is "kétségbeesett" hogy egyedül marad.... azért, mert gyerekem van, még szeretném ha egy pasinak nem csak azért kellenék mert 1. könnyű prédának tart vagy 2. kétségbeesett, kell valaki, aki mos, főz rá.


A szerelem és a szenvedély minden nő álma, kortól függetlenül. Engem első sorban az intelligencia, érett személyiség és a humor vonz.

2013. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

# 12


a gyerek tényleg kicsit megborzongatja a pasikat, engem is, de nem azért mert félnek vagy rossz vagy stb. Engem is lehet zavarna, legalábbis nekem első benyomásra ezek a problémák merülhetnek fel:


1. biztos nem szeretnék olyan kapcsolatot ahol feltűnik folyton az ex. ezt gondolom megérted.

2. biztos nem szeretnék olyan kapcsolatot, ahol esetleg összenőttünk, majd a gyerek miatt "tovább" kell tartani a kontaktust egy szakítás után.

3. biztos nem szeretnék egy olyan kapcsolatot, ahol anyagi támaszt keresnek rajtam.


Persze ez nem feltétlen rád vonatkozik, ez csak 3 olyan dolog, ami ridegítő dolog.

2013. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Pimbula, ez esetben csak te hiszed magad jóképűnek."


Ez kizárt. Nem vagyok hajlamos az önáltatásra. Inkább vagyok önkritikus.

Hidd el, a külső nem minden, csak te még nem találkoztál olyan pasival, mint én. (Nyugi, én sem.)

2013. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%, én megértelek, nem is panaszkodtam, hogy milyen szemetek a pasik, csak közöltem a tényeket: egyedülálló anyaként ezt nehéz. Ennyi. :-)
2013. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én nem vagyok ellene, mert az anyagi háttér az könnyen kideríthető, ha a gyerek és az ex nincs már viszonyban (mondjuk mert az apa látni se akarja), illetve a nő (mármint az anyuka) is tartós kapcsolatot akar (vagyis nem hagy ott egy másik pasiért) akkor ennek sincs akadálya.


De ez csak egy tényszerű leírás, ami miatt idegenkednek tőled, nem a gyerek a gond, hanem hogy ezeket kéne kimutatni, hogy nem vagy ilyen, nem ez a cél. Magában a gyerek ténye nem feltétlen gond.


Anyagiakat meg nem úgy értettem, hogy nem segítenék, hanem úgy, hogy ez nem lehet elvárás, mivel nem az enyém lenne a gyerek.

2013. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!