Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat miatt kialakúlh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat miatt kialakúlhat melankólia később depresszió?

Figyelt kérdés
Ha igen mik a tünetei?
2013. jún. 16. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Öngyilkossági hajlam
2013. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Életundor?
2013. jún. 16. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden, ami egy általános depresszióra.
2013. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Begyógyszerezés stb..
2013. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az van,hogy sok a lelkileg gyenge,öngyógyításra alkalmatlan egyén,aki nem érzi,hogy egyedül és valaki,és önsajnálatában csinál ezt-azt(érfelvágásig akár).Na meg bele merülnek a "nélküle semmit se ér semmi" hangulatba...Én minden szerelmi csalódáson,rokon halálán(eddig) túl tudtam magam tenni idővel.Akinek nincs ennyire erős lelke,az kerül ilyenekbe...
2013. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aki hajlamos rá annál igen, van aki könynen kimászik bármiből, de sajnos van aki sajnáltatja magát, gyenge, és egyre lejjebb csúszik, ez alapvetően felfőgás kérdése is.


járj el meditálni, az sokat segít

2013. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frank1997ize ***** válasza:
Tudom hogy későn válaszolok de elmondom hogy velem mik a tünei.egy csaj miatt kezdtem el cigizni inni drogozni mert szerelmi bánatom volt egész végig engem akart vagy is úgy látszott mintha engem akarna de közbe meg valaki mással is kavart de a nap végére bocsánatot kért látta hogy néztem már ki és nem bírt már tovább nézni engem(Kolesz)kopogott hozzám kihívott bocsánatot kért és azóta barátok voltunk egészen tavaszig de akkor már nem érdekelt de ő megint megpróbálkozott nálam én már nem akartam hogy barátom legyen és visszament ahhoz a másik kurafihoz löejj de undorító azóta is együtt vannak rájuk se bírok nézni.
2013. aug. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!