Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a dolgot csak én nem értem felnött nő létemre? Vélemények? Most akkor én vagyok és felelős az ő életűkért?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Lassan betöltöm a 38 at : Időnként előkerülnek életemböl azok a fiúk akikkel volt valamilyen visszonyom . Volt akivel csak baráti volt akivel lehetet volna kapcsolatom ,volt akivel csak megtörtént : 4 emberröl beszélünk :Ez a 4 ember olyan akiért annak idején /öltek volna / a lányok mert ,vagy nagyon jó képüek ,vagy mert a családi háttér már akkor olyan volt ,hogy mindere telt . Megkerestek ,az elmult időszakban . Találkoztam velük személyesen ,úgy gondoltam ,hogy mitől ne dumálhatnánk 1 jót kivel mi történt az elmúlt évek alatt .

A következő dolgok derültek ki :

1 számú akivel barátok voltunk 1 társaságba jártunk egész életünkben 1 szer csokoloztunk : Azért ninncs senki komoly neki mert nem hevert ki .. Állitollag én tehetek róla mert a csók után azt mondtam ,hogy nekünk ez nem menne .. azóta nem heverte ki : Lányról -lányra jár .

2 akivel megkellett ,hogy történjen a dolog mert elkerühetetlen volt a szexuális vonzodás ,de más nem müködött volna köztünk : Azt mondta ,hogy megnösült ,de nem szerelmes ,de megakart felelni az elvárásoknak..

3 as . akivel kb 2 hétig jártam miattam vonzodik a fiúkhoz .

4 es . 16 év után tőlem érdeklődik ,hogy nekünk miért nem jött össze a komoly szex amikor 4 hónapig eggyütt voltunk 17 évesen : Állitása szerint nekünk még lesz dolgunk eggymással . Mondtam neki ,hogy azért nem jött össze mert biztos nem gondoltuk komolyan egymást : És utána mindig volt mindkettőnknek valakije . Megnősült ,de olyan lányt vett el 3 éve akit nem szeret: Közölte ha elválnék ,rögtön elválna és elvenne ..

Mind 4 pasival jól elbeszélgetünk ,de én inkább úgy érzem ,magam mint akin számon kérték a saját életüket !!


Ami még furcsább olyan minha félnének tőlem . Azóta sem keresett 1 sem sehol ..


2013. jún. 16. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyd már! Szimplán idióták. Engem is voltak, akik megkerestek a múltból különféle meredek sztorikkal. Egyik például, aki régen tetszett, de ő inkább az egyik barátnőmmel kavart, azt adta elő, hogy igazából belém volt szerelmes, csak én olyan megközelíthetetlen voltam és nem mert kezdeményezni. Ugyan-ugyan!

Örülj neki, hogy azóta nem kerestek!

34/N

2013. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szomoru amiért nem keresnek . lehet ,hogy jobb is . csak nem értem miért kerestek meg akkor mind a 4 en azon kivül ,hogy elmondják ezeket a dolgokat .. Ha én valakit ennyi év után megkeresek akkor továbbiakban is kiváncsi vagyok rá az életére : de lehet ,hogy ezzel csak én vagyok igy : . A férjem nem szólna semmit ha keresnének megbizik bennem ,pontosan tudja mi és ki volt az életemben mielött hozzá mentem : Neki is van 2 hölgy akivel volt visszonya . idönként össze futnak véletlenül és beszélnek eggymással kivel mi van ,olyan is volt már ,hogy teljesen véletlenül én találkoztam valamelyik hölgyel beszéltünk pár szót ennyi.
2013. jún. 16. 14:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Akinek nem jött össze annak idejé a szex, az be akarta hozni a lemaradást. Szerintem csak a vadász szellem. Érdekes, hogy a pasi egy ex előtt vgy majdem csaj előtt mindig boldogtalannak vallják magukat. AA melegen jót nevettem nekem is volt két barátom 15 éves koromban, de csak ilyen "kézenfogvaadalgás" szinten mikor a második sráccal szkítottam a két fiúról kiderült, hogy egymásba szerettek azóta boldog kapcsolatba élek. Ők sem attól lettek melegek, hogy velem voltak.
2013. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!